ahmet71 isimli üyenin son içerikleri

1. A

NVIDIA ekran kaydında kalitesiz kaydeder mi?

gardaşım nvidia daha iyi kayıt yapıyor yayında iyi yaparsın amd iyi kayıt etmiyor bak geforce experience bütün kayıt prgramlarından iyi bana göre herkese öyledir genelde
  2. A

amd ekran kartı alınır mı?

amd alma bırak lanet gelsin amdye nvidia al okadar bütçe varsa amd alınmaz
  3. A

GÜZEL HİKAYELİ OYUN ÖNERİSİİ

ozaman yapan insanlarıda kötülemeyeceksin kardeşim herşeyi ekonomiye bağlamayın insanların gözü aç doymuyor asgari ücretli çalışan adam iphone alma derdinde herşeyin lüksünü alıyım edeyim dersen zaten ağlarsın git ekonomi derdini ülkenin başındakilere anlat ben oyun yapan insanları kötülememde...
  4. A

GÜZEL HİKAYELİ OYUN ÖNERİSİİ

o 10 TL etmez dediğin oyunu bide türkler yapsında görelim adamlar kaç milyon para harcamıştır gta 4de bu yabancı dediğimiz insanlar hep bu oyunları yapıyor ben türklerin hiç adam akıllı bi oyun yaptığını görmedim anca zaten herşeyi kötüleme peşindesiniz
  5. A

rdr 2 fps drop yiyorum

sistem özelliklerin yetiyormu sıcaklık derecelerine bak işlemci ve ekran kartının en sonda kaspersky virüs programıyla pcye tam tarama yaptır virüs olabilir bilgisayarda
  6. A

Başlangıç için protein tozu önerisi

kanka protein tozu bişeye yaramıyor ben sana diyim çok boş bi ürün
  7. A

Bu sistemi 2. el satmak ne kadar eder

bu pcye deli bile 10 bin vermez neresi 10 bin eder bu kasanın 10kya ne güzel pcler çıkarıyolar youtubda sıfır bide
  8. A

Witcher 3 oyundan atıyor

oyunu daha önce oynuyormuydun yoksa hiç oynamadan direkmi atıyor
  9. A

Laptobumu 2 saatliğine komşuya vericem

sen istemiyorsan verme boşver gönülsüz yapılan bişeyden hayır gelmez sonuçta laptop senin
  10. A

Laptobumu 2 saatliğine komşuya vericem

komşunla aranız nasıl aile olarak annen baban samimimi
  11. A

Bilgisayarımın sıcaklığı normal mi?

tek senin değil çoğu kişinin bilgisayarı zaten 90 100 arası derecede çalışıyor bu sıcakta insan zaten durduğu yerde yanıyor bilgisayar napsın
  12. A

Oyunlarda anlık fps düşmesi yaşıyorum

bu oyunlarda takılma donma sorunu herkesde var heralde windowsdanmı kaynaklı nedir buna bi çözüm lazım youtubdakiler işe yaramıyor
  13. A

RX 570 ile 580'in arasındaki fiyat farkı değer mi?

bi kaç fps fark eder ama öyle dağlar kadar fark yok aralarında ama sen 580 al yinede
  14. A

pc boştayken cpu 52 derecede çalışıyor normal mi

bu sıcakta ben 100 derecede çalışıyom pc napsın benimkide aynı ekran kartı 80 90 derecelerde çalışıyor yükte
  15. A

📌 Türkiye ile BAE 50.7 Milyar ($) Dolarlık Anlaşma İmzaladı!

iyi Allahtan benimki 8le bitiyor onuda almasınlar :D
Top Bottom