Neler Yeni

amd ekran kartı alınır mı?

ahmet71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
ahmet yusuf aygül
arkadaşlar ben sistem almak istiyorum ve bütçem 15k ve bu fiyata amd ekran kartları çok iyi gözüküyor ama internette baktım amd tarafında wattman gibi hatalar var nvidia tarafında sıkıntı yok ama alacağım sistem rx6650 xt ve 3060 rakibi ama arada fiyat farkı çok fark var ne yap

amd alma bırak lanet gelsin amdye nvidia al okadar bütçe varsa amd alınmaz

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,150
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
sanırım en iyisi nvidia almak
Butce var ise öyle tabi ki hocam. Bende direkt nvidia al demek istemiyorum bu forumda AMD tarafından fonlanan kişi çok başıma toplanırlar şimdi uğraşamam. Ben sadece kendi fikirlerimi yazdım fanboyluk yapmayan diğer arkadaşların da düşüncelerini al. Ama ben şuna eminim ki bir daha amd kartlı bir sistem almayacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
sana ne
bencede bende artık nvidia almam gerektiğini anladım

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,150
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
amd alma bırak lanet gelsin amdye nvidia al okadar bütçe varsa amd alınmaz
Aslında 15k butce az olduğu için amd daha mantıklı olabilir tercih meselesi çünkü 15k düşük bir butce sistemler için.

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
arkadaşlar ben sistem almak istiyorum ve bütçem 15k ve bu fiyata amd ekran kartları çok iyi gözüküyor ama internette baktım amd tarafında wattman gibi hatalar var nvidia tarafında sıkıntı yok ama alacağım sistem rx6650 xt ve 3060 rakibi ama arada fiyat farkı çok fark var ne yapmalıyım
Aşınır hatta şuan 12 bine satıyorlar 6750xt Asus rog strix si eğer rtx 4070 uygun fiyatlı bulamazsam alırım yada uygundan rx7700zt çıkarsa alabilirim.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,150
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
bencede bende artık nvidia almam gerektiğini anladım
Yani hocam dediğim gibi ben kimseye kötü bir şey önermek ya da yanlış bilgi vermek istemem ben başımdan geçenleri anlattım sırf ben sorun yaşıyorum diye herkes yaşayacak diye bir şey yok. Ama 3-4 sene kullanacağım demişsiniz hemde oynayacağınız oyunlar ağır oyunlar değil nvidia bir sistem "sizin" için daha mantıklı olabilir. Ayrıca nvidia kartlar amd kartlara göre daha yavaş ve az değer kaybediyor ileride elinizden çıkarmanız daha rahat olabilir.

Bünyamina

80+ Gold
arkadaşlar ben sistem almak istiyorum ve bütçem 15k ve bu fiyata amd ekran kartları çok iyi gözüküyor ama internette baktım amd tarafında wattman gibi hatalar var nvidia tarafında sıkıntı yok ama alacağım sistem rx6650 xt ve 3060 rakibi ama arada fiyat farkı çok fark var ne yapmalıyım
Fiyat farkının ve saf performansın iyi olması benim açımdan tercih edilmeye yol açıyor. Waattman onlarca yaşamama rağmen 6650xt tek geçerdim çünkü anlık yaşıyorum tabi benim hata böyle devamlı olmadığı için sorun değil .

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ryzen 9 eren x 3d
İlgilendiği Kategoriler
pc kafalı
amd f/p oarak mükemmelaga alınır mesela rx 6650xt rtx 3060dan çok daha iyi çalışır ve fiyatı daha düşüktür

The Semih

80+ Silver
4060 lı youtuber kampanyalı sistem takip et en mantıklısı o senin için şuan.

Reav

80+ Silver
ne tür sorunlar yaşıyorsun eğer değerse bütçemi arttırırım ya da youtuberlardan sistem beklerim zamanım var
kartla alakalı değil artık wattman wattman eski kart serilerinde donanımsal bir problemdi artık sadece amd bir driverı rezil çıkardığında ortaya çıkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

amd al fsr 3.0lı sürüm gelene kadar 23.7.1 kullan wattman ve drop sorunu ile karşılaşmayacağının garantisini veririm.

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
mert kurtulus
Gerek yok 10 fps az olsun Nvidea olsun

Top Bottom