AhmetBedir06 isimli üyenin son içerikleri

1. AhmetBedir06

Çözüldü✓ Ekran kartım mı arızalı yoksa driver sorunu mu? GTX 1650

şuan ki 551.61 eski olarak 546.17 yi denicem birazdan hocam 1708875774 sürücü sorunuymuş
  2. AhmetBedir06

Yaznmayı unuttum pardon Palit GTX1650 RYZEN 5 1600 Bu güne kadar sıkıntısızdı 1708874696 masaüstü
  3. AhmetBedir06

Arkadaşlar şu son 2 güncellemedir bir sorunum var herhangi bir şey yaparken oyun olsun video olsun hatta burda bunu yazıyor olayım durduk yere drop giriyor. MSI Afterburner ile baktığımda anlık gpu kullanım düşüyor. Hadi bu sorun değil Discord gibi platformda yayın açtığımda yayınım gelmiyor...
  4. AhmetBedir06

Cs2 arkadaşlarla bağlanamıyoruz

Beyler toplaştık ekipçe bir Cs2 aep kapışalım dedik bir türlü giremedik. Bağlantı sorunu veriyor bunu biken var mı?
  5. AhmetBedir06

Yardım LOGITECH G G733 Lightspeed alınır mı ?

Alınır şuan bende var ama bana göre bir eksisi var GHub ile kullandığın zaman max ses az veriyor hatta çözüm için konularıda araştırdım. Telefonuma otg ile taktım çok güzel sesi çıkarken pcde o kadar ses alamıyorum. Onun dışında bi sıkıntısı yok herşeyiyle güzel kulaklık. Sadece oyun için...
  6. AhmetBedir06

Yardım Disk sürücüler kendi kendine açılıyor?

hocam biçimlendirmem demek benim hayatım bitmiş demek :D
  7. AhmetBedir06

Yaklaşık 3 4 yıldır bu şekilde kullanıyorum ve hiç ama hiç böyle bişey yaşamadım açılan sadece o değil ki 4 adet disk var.1adet m2 1 adet sata ssd 2 adet hdd bunların hepsini açıyor anlamadım gitti...
  8. AhmetBedir06

Beyler yaklaşık 2 3 gündür durduk yere sürücüler kendi kendine ekranda beliriyor. Özellikle ben başından kısa süre ayrıldığımda yapıyor anlam veremedim gitti.Görselde olduğu gibi ekrana geliyor. Sebebi ne olabilir? M2 SSD Sata SSD HDD mevcut pcde.
  9. AhmetBedir06

Mavi Ekran Mavi ekran minidup bakabilir misiniz?

eklemiştim dosyayı yüklememiş yaa sabah atayım. sen söylemesen farkına varamazdım saol
  10. AhmetBedir06

Kodunu bilmiyorum kız kardeşimdeyken vermiş oda kapatmış...
  11. AhmetBedir06

Monster Abra A7 V12.5
  12. AhmetBedir06

Yardım Gta 5 Aktivasyon sorunu

Girdim kanka ama mesele şu epicte banlandığım hesapla steamden girmeye çalışmışım bi tür karışıklık 😂 kusura bakma yardımcı olamadım
  13. AhmetBedir06

Yardım Logitech G733 ses sorunu

Heryere baktım az bazı forumlara baktım şimdi dolby kullanarak çözenler var
  14. AhmetBedir06

Yardım Logitech G733 ses sorunu

Dostlar başlıkta olduğu gibi G733 aldım ama alırken sesini dinlemek nasip olmadı ama aldım genel olarak iyi yorumlar vardı. Ghub tan hertürlü ayara vs herşeyine baktım diğer kulaklıklara göre ses oyunda,filmde, müzikte falan çok az özellikle ses kasma gereken yerlerde az duyduğum için çok...
  15. AhmetBedir06

Sistemimde darboğaz var yardım

drop sebebi kurulu olduğu diskten dolayı olabilir oyun ve sistem aynı yerdeyse drop sebebi olabilir
Top Bottom