Neler Yeni

Yardım Disk sürücüler kendi kendine açılıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ahmet Bedir Özsoy
Beyler yaklaşık 2 3 gündür durduk yere sürücüler kendi kendine ekranda beliriyor. Özellikle ben başından kısa süre ayrıldığımda yapıyor anlam veremedim gitti.Görselde olduğu gibi ekrana geliyor. Sebebi ne olabilir?
M2 SSD
Sata SSD
HDD mevcut pcde.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    2.6 MB · Hit: 28

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Barış Okçu
Beyler yaklaşık 2 3 gündür durduk yere sürücüler kendi kendine ekranda beliriyor. Özellikle ben başından kısa süre ayrıldığımda yapıyor anlam veremedim gitti.Görselde olduğu gibi ekrana geliyor. Sebebi ne olabilir?
M2 SSD
Sata SSD
HDD mevcut pcde.
Hocam sistem ayrıldı kısmının açılmaması lazım. Format atarken dik 3 parta ayrılır sen sadece birisini görürsün format attıktan sonra bir yanlışlık yaptıysan böyle görünüyor olabilir. Kesin çözüm temiz tüm diski tek parça halinde silerek birleştirip format atman. tek parça halindeyken biçimlendirmeden ileri tuşuna bas .

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ahmet Bedir Özsoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sistem ayrıldı kısmının açılmaması lazım. Format atarken dik 3 parta ayrılır sen sadece birisini görürsün format attıktan sonra bir yanlışlık yaptıysan böyle görünüyor olabilir. Kesin çözüm temiz tüm diski tek parça halinde silerek birleştirip format atman. tek parça halindeyken biçimlendirmeden ileri tuşuna bas .
Yaklaşık 3 4 yıldır bu şekilde kullanıyorum ve hiç ama hiç böyle bişey yaşamadım açılan sadece o değil ki 4 adet disk var.1adet m2 1 adet sata ssd 2 adet hdd bunların hepsini açıyor anlamadım gitti...

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Barış Okçu
eğer açılan disk sistemin kurulu olduğu diske ait değilse bilgisayarım sağ tık yönet disk yönetimi bölümünden bu açılanları sil diski yeniden biçimlendir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ahmet Bedir Özsoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer açılan disk sistemin kurulu olduğu diske ait değilse bilgisayarım sağ tık yönet disk yönetimi bölümünden bu açılanları sil diski yeniden biçimlendir.
hocam biçimlendirmem demek benim hayatım bitmiş demek :D

Ekler

• 1707610121452.png
    1707610121452.png
    454.6 KB · Hit: 18

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Barış Okçu
Hocam arahatsız ediyorsa dediğim kısımdan o pop up olarak çıkan boş diskleri silebilirsin. Silmekten kastım direkt o birimi silmek. Bu sorunu çözecektir.

Top Bottom