ahmetcekl isimli üyenin son içerikleri

1. Ryzen 5 5600x RX6700XT 12GB

Şehir Belirtilmemiş Ryzen 5 5600x RX6700XT 12GB

Aksaray Merkezdeyim Benq Zowie XL2411K monitör dahil sistem detaylar için sahibinden linki bırakıyorum acil olduğu için piyasadan ucuza bırakıyorum almak isteyen kaçırmasın tertemiz sistem ihtiyacı olan birisine gitmesini isterim...
  2. ahmetcekl

Öneri Tv önerisi herkesi bekliyorum

Tamamdır değerlendireceğim sağolasın yine de karşına hoşuma gidecek tv çıkarsa bu konuya link paylaşırsan sevinirim almışken iyi bir şey almak istiyorum uğraşmayım daha sonra bir daha
  3. ahmetcekl

tamamdır sıkıntı yok öneri sunman yeterli ama oledlere pek sıcak yaklaşmıyorlar yanma vs oluyormuş oled düşünmüyordum pek alınır mı risk almaya değer mi
  4. ahmetcekl

çok teşekkürler öncelikle önerin için ama her ne kadar tr piyasasında 20k için tv parası artık normal kalsada bu paraları vestele vermem istemiyorum tam hakim değilim konuya eğer aksini iddia ediyorsan tabi ki araştırır bakarım ama şahsi düşüncem LG Samsung philips Türkiye de zor bulunması ama...
  5. ahmetcekl

Arkadaşlar öncelikle bütçemi belirteyim maksimum 20k ya çıkabilirim boyut olarak minimim 55 inc olması önemli benim için ve teknoloji detaylarına çok takılıyorum dolby vision dolby atmos vs olması daha iyi ses sistemide subwoofer lı falan olursa tadından yenmez olmasa bile ses sistemi iyi olan...
  6. ahmetcekl

RX 6600 XT İÇİN 500W YETERLİ Mİ?

Yeterli.
  7. ahmetcekl

RX 6600XT VS RTX 2060 SUPER

Hocam 6600xt al kafan rahat olsun
  8. ahmetcekl

R5 2600 RX 6700XT ile darboğaz yapar mı?

Darboğaz yapar. 5600x bile bazı oyunlarda darboğaz yapıyor
  9. ahmetcekl

Çözüldü✓ Rx 6700xt li sistem yükseltme

Selamlar hocam aynı ekran kartına sahip bir sistemin var işlemci ryzen 5 5600 den aşşağısını kullanma kullanacaksan bile paran çöpe gider baştan uyarayım iade et daha iyi anakart sıkıntı 2 kanal ram kullanmak performansı arttırır değiştirmeyi düşünürsen anakartıda b550 den aşşağı alma b550 ds3h...
  10. ahmetcekl

Hayalinizdeki Araba?

Doğru dedin hocam 😂
  11. ahmetcekl

Hayalinizdeki Araba?

Audi Rs7 + Stage 3 + Soba Borusu misali egzoz 🤌 1680290720 Kral… Kişisel tercih ama E55 daha klas ve yakışıklı şahsi fikrim 1680290773 ve yani birisi son superchargerlı birisi turbolu bence herkes e55 seçer
  12. ahmetcekl

Rx6800 vs 3070? sistem seçimi yardım.

At hocam bakayım
  13. ahmetcekl

Rx6800 vs 3070? sistem seçimi yardım.

hocam şahsi fikrim sorun yaşamazsın gibi istediğin programları yükle ama gördüğünüz gibi bazı arkadaşlar sorun yaşıyormuş bir şey diyemicem ben şanslıyım o zaman başıma öyle bir şey gelmedi donanım arşivi videosunu izlemenizi tavsiye ederim amd kartlar neden tercih edilmiyor adlı
  14. ahmetcekl

RYZEN 5 5600X gereksiz güç tüketimi

Sıkıntı yok hocam bana da tam tersi regeditle vs uğraşmasın diye direk biostan kapatmasını önerdim
  15. ahmetcekl

RYZEN 5 5600X gereksiz güç tüketimi

Aynı şey değil
Top Bottom