Neler Yeni

Rx6800 vs 3070? sistem seçimi yardım.

ahmetcekl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Aynen. Katılıyorum buna. :D Çok eski bir arayüzü var. İstediğim bulamıyordum.

Bu benim de aklıma geliyor. 6900 XT kartımı sorunsuz kullanırdım. Bende tertemiz bakarım PC'ye. Sattım kartı. Arkadaş farklı farklı hatalar almıştı. PC'ye bağlandım yardımcı olmak için bir sürü ıvır zıvır programları vardı. Ondan dolayı da sorun yaşanıyor olabileceği aklıma geldi.
büyük ihtimal ondan kaynaklı hocam aylık format attığım için hata alacak fırsatı bile vermiyorum demek ki kendi param değil ne istiyorlarsa onu alsınlar pek umrumda değil açıkcası tavsiye veriyorum sadece

ahmetcekl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,924
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
2 fanlı olan eh meh 3 fanlı olanlar iyi 3070
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemin fiyatı çöp zaten
Asus dual versiyon la Zotac aynımı hocam. Yani Zotac ile Asus fark var mı fazla?

2 fanlı olan eh meh 3 fanlı olanlar iyi 3070

Sistemin fiyatı çöp zaten
Yani dual olarak hangi markayı önerirsiniz?

Son düzenleme:

Wadea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Taha Öztürk
hocam aynısını bende nvidia dan amd ye geçince söyledim ne tesadüf denetim masası bile 90 lardan kalma

hocam dediğin gibi pc çok temiz kullandım için başıma gelmemiş olabilir 3.parti yazılımlardan etkileniyor olabilir bu arada sistemin tüm parçalarını sıfır al ekran kartını kutu fatura garantili olucak şekilde temiz 2. el bakmanı tavsiye ederim 6900xt bile alabilirsin 6900 olmasa bile 6800xt vs alınır sıfıra o kadar para vermeye gerek yok
Hocam benim isim sadece steamdaki oyunlar yazilim programlari spotify ve whatsapp olucak sorun cikartirmi ?

hocam bu sistemi nasıl buldunuz uyarsa güzel gibi çünkü
Butcemi aşıyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,566
İsim
uwu
Hocam benim isim sadece steamdaki oyunlar yazilim programlari spotify ve whatsapp olucak sorun cikartirmi ?

Butcemi aşıyor
Hocam bundan şaşmayın kasayı 1k ya mech yaparsınız ve kartın diğerlerine göre bir tık ısınmasını sebebi ddr6x bellekleri var

Bide uygun yollu kule tipi 500/600tl ye flan

Wadea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Taha Öztürk
Hocam bundan şaşmayın kasayı 1k ya mech yaparsınız ve kartın diğerlerine göre bir tık ısınmasını sebebi ddr6x bellekleri var

Bide uygun yollu kule tipi 500/600tl ye flan
Simdi eagle serisi cok isiniyor diyorlar ve ram 8 gb suandaki cogu seye gore cogu kisi yetmedigini ve isindigini soyluyor ve duzgun psu secince ssd yukseltince butcemi 1.5 2 k ya yakın aşıyor mumkun se 25 k civari birseyler onerirseniz sevirinim ve ilerde gelişirtirebilcegim bir sistem anakarti olsun

ahmetcekl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

Butcemi aşıyor
hocam şahsi fikrim sorun yaşamazsın gibi istediğin programları yükle ama gördüğünüz gibi bazı arkadaşlar sorun yaşıyormuş bir şey diyemicem ben şanslıyım o zaman başıma öyle bir şey gelmedi donanım arşivi videosunu izlemenizi tavsiye ederim amd kartlar neden tercih edilmiyor adlı

Wadea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Taha Öztürk
hocam şahsi fikrim sorun yaşamazsın gibi istediğin programları yükle ama gördüğünüz gibi bazı arkadaşlar sorun yaşıyormuş bir şey diyemicem ben şanslıyım o zaman başıma öyle bir şey gelmedi donanım arşivi videosunu izlemenizi tavsiye ederim amd kartlar neden tercih edilmiyor adlı
Hocam baska bir sistem buldum daha iyi islemci ve parca kalitesi daha iyi olan DDR 5 sistem ayni fiyat bandinda ama ekran karti rog strix 6750xt fotoğraf atsam bakarmisin ?

ahmetcekl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hocam baska bir sistem buldum daha iyi islemci ve parca kalitesi daha iyi olan DDR 5 sistem ayni fiyat bandinda ama ekran karti rog strix 6750xt fotoğraf atsam bakarmisin ?
At hocam bakayım

Top Bottom