ahmetdekim isimli üyenin son içerikleri

1. ahmetdekim

GeForce Experience İndir Butonu Hatası

İndir tuşuna basıyorum ve indiriyor fakat bittiğinden kur yerine yeniden indir geliyor.
  2. ahmetdekim

GPU MARKETS GÜVENİLİR Mİ?

Dolar bazı üzerinden satılıyor eğer ki gümrük parası vs. yoksa gayetde uyguna geliyor. Bilgisi olan var mı?
  3. ahmetdekim

TWİTCH ÖDEME ALAMIYORUM

100 dolar oldu.
  4. ahmetdekim

TWİTCH ÖDEME ALAMIYORUM

5. ahmetdekim

TWİTCH ÖDEME ALAMIYORUM

Sebebi ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Bilgilerim doğru. Yazmak için lütfen yazmayın.
  6. ahmetdekim

KABLONET BAĞLATTIM ve PİŞMANIM

TT'de değil ama 28ms
  7. ahmetdekim

bizde ki şans ne yazık ki abi.
  8. ahmetdekim

Evimde aktif olarak TT var zaten
  9. ahmetdekim

OYUNLARI BERABER OYNAYACAĞIM ARKADAŞ ORTAMI

Bir çok oyun oynuyorum fakat genelde solo oynadığım için her oyunda 2 3 el attıktan sonra canım sıkılıyor. Bende karar aldım en azından bir ortam oluştarabilirim düşüncesi ile bir konu açtım. Oynadığım Oyunlar Call Of Duty : Warzone Valorant Cs:Go ( AZ ) TFT Minecraft ( Stres vs. atmak için )...
  10. ahmetdekim

Konya 1611656813 Her türlü para ödeyecektim. Türk Telekom cayma bedelide 1611656813 Her türlü para ödeyecektim. Türk Telekom cayma bedelide
  11. ahmetdekim

KabloNet'i iptal ettirme kararı aldım. Teşekkür ederim herkese.
  12. ahmetdekim

ben en azından eski interneti kapatmadan bunu kapatayım bunun caymasını ödeyeyim diye düşündüm yani bana 200 300 çıkartırlar mı sizce ?
  13. ahmetdekim

indirim yapılmadı + olarakda ay olmadı 2 3 gün oluyor
  14. ahmetdekim

Bu ikisi KABLONET bağlattıktan sonra ki internet hızım ve ping değerlerim. Bu ikisi ise TürkTelekom'daki internet hızım. Bağlatalı 1 hafta olmadı ben bunda bir şey ödemeden cayabilir miyim veya cayma bedeli ne kadar çıkar iptal ettirsem sizce.
Top Bottom