ahmetkt53 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Masaüstü Performans Gösrtergesi Kapatma

Merhabalar dünden beri pc de sağ üstte böyle bir gösterge var bunu nasıl kapatabilirim
  2. A

Nike Ayakkabı siparişi

Merhbalar Nike.com/tr den ayakkabı alacağım sepette göyle bir bilgi gösteriyor. Sipariş vereceğim ürün 150euronun altında fakat herhangi sonradan herhangi bir vergi ücreti çıkarmı?
  3. A

Forza Horizon 4 DS4.

Merhabalar dualshock 4 ü DS4windows uygulması ile bağlıyorum oyuna girdiğim zaman sürekli gidip gidip geliyo bağlantısı komuyor fakat oyun içinde kontroller sürekli git gel oluyor kolda hiç bir şeye basmadığım zaman klavyeye geçiyor hareket ettirdiğim zamana ise sürekli git gel oluyor sürekli...
  4. A

Uçuş Kontrolcü Pixhawk Drone

Arkadaşlar biz bir drone yapıyoruz fakat bataryayı taktığımız andan itibaren her şey ters gitmeye başladı önce telemetri yandı ardından esc calibre etmek için bataryayı sökme takma işlemini yaptık ve şuan Pixhawk kontrolcüsünde sadece mavi ışık yanıyor lütfen yardımcı olursanız çok memnun oluruz...
  5. A

Disney+ TWD Yeni Sezon

teşekkürler
  6. A

Disney+ TWD Yeni Sezon

Merhabalar acaba disney+ üyeliği olan veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar. Acaba TWD 11.Sezon 17 ve 23. bölümler disney+ da varmı netflixte 16.bölüme kadar var. Eğer var ise disney+ alacağımda
  7. A

F1 22 Zorluk Ayarları

Merhabalar, f1 22 de zorluk ayarları nerden yapılıyor acaba yada zorluk seviyesini nerde görebilirim bazı sayfalarda 100, 90, 80 gibi değerler yapan görüyorum fakat bunu nerden yapıyolar veya nerden görüyolar hiç bir fikrim yok yardımcı olur musunuz acaba
  8. A

SSD seri numarası nerde yazıyor

Merhabalar Samsung 860 Evo ssd sinde seri numarası nerde yazıyor acaba bir fotoğrafta işaretleyip gönderirmisiniz
  9. A

SSD SERVİSE GÖNDERİRKEN ORJİNAL KUTU OLMASI GEREKİR Mİ

malesef şuan elimde sadece ssd var alalı baya oldu zaten 2 3 yıl oldu
  10. A

SSD SERVİSE GÖNDERİRKEN ORJİNAL KUTU OLMASI GEREKİR Mİ

Merhablar SAMSUNG 860 EVO ssd var bende fakat bozuldu sanırım o yüzden tekik servise göndermek istiyorum SAMSUNG a mail attım ve cevap olarak ürünü teknik servise göndermeme için adres vs verdiler. Asıl sorum şu ürünü gönderirken orjinal kutuda olması gerekirmi çünkü taşındığım için kutularda...
  11. A

Samsun 860 Evo SSD Görünmüyor

Merhabalar 10dk önce çalışan ssd görünmemeye başladı pc ye başka ssd takmıştım ondan sonra onu çıkartıp kendi ssdmi taktım ama görünmemeye başladı 0xc00000e hatasını alıyorum kapat aç yapınca düzelmişti ama sonra tekrar kapatınca bidaha açılmadı hep aynı hatayı vermeye başladı. Eğer bozuk...
  12. A

SSD görmüyor ACİL YARDıM lütfen

Malesef uzun süredir kullanıyorumve garamtiside bitti 1663960367 Ama bu hatayı verdiğinde çıkarttım taktım açıldı sonra kapatınca daha açılmadı
  13. A

Denedim ve galiba ssd ömürünü tammaladı herkese cevapları yardımları için çok teşkkürler bu akşam rahat yaptöak istedim fakat olmadı yapacak bir şey yok herkese iyi akşamlar
  14. A

Bisotada yok ama nasıl bozulabilir daha 10dk önce açıktı pc
  15. A

Gözükmüyor
Top Bottom