akan.memet47 isimli üyenin son içerikleri

1. akan.memet47

R9 270X Driver Sorunu

Çakmakla çipin olduğu kısmı bir dakika kadar ısıttım , fanları yaktık ama kart çalıştı 😀
  2. akan.memet47

R9 270X Driver Sorunu

Biliyorum da driver da deneyelim dedik :)
  3. akan.memet47

R9 270X Driver Sorunu

Merhaba. Windows 7 , 8.1 , 10 hepsini tek tek yükledim. Driver'ın neredeyse tüm sürümlerini denedim ve sonuç zort. Driver yüklendikten sonra ekran tek renk yeşil şekilde kareler oluşuyor ekranın tamamını kaplayacak şekilde. Yeniden başlattığımda ise windows logosundan sonra siyah ekranda...
  4. akan.memet47

iphone 6s alınır mı?

Pil sağlığı yüzde yüz olan cihazın bataryası değişmiştir tabi ki. Genelde orijinal batarya da takılmaz ayrıca. Hem kim 1000 liralık telefona 350 liralık bataryayı takar ki :) iPhone 6S ben de kullanıyorum kardeşim. Bataryası full kullanımda 2.5 saat yetiyor. Daha fazla kullanırım diyorsan...
  5. akan.memet47

Windows 11 Nerede Kaldı?

Bi ben beğenmedim galiba. Bana göre Windows 10 çok daha stabil ve seri çalışıyor.
  6. akan.memet47

Windows 11 Nerede Kaldı?

Hayır. Tam sürüm.
  7. akan.memet47

Windows 11 Nerede Kaldı?

Eyvallah kral
  8. akan.memet47

Windows 11 Nerede Kaldı?

Çıkmadı mı şu meret
  9. akan.memet47

AMD FreeSync Destekli Monitörde AMD FreeSync desteklenmiyor hatası

https://www.samsung.com/tr/monitors/flat/fhd-monitor-with-super-slim-design-24-inch-ls24f350fhmxuf/ Monitörüm bu. R9 270x var. HDMI ile bağlı ve maalesef desteklenmiyor diyor. Monitör ayarlarında Freesync sekmesinde 1-Kapalı 2-Standart Motor 3-Üstün motor var. Hepsini tek tek denedim ama sonuç...
  10. akan.memet47

Ev Karantinasındakiler için Çıkma Yasağı

:-) Önemli değil reis. Sağolasın , teşekkür ederim, diğer cevap veren arkadaşlara da çok teşekkür ederim. 1606255466 Ya ben zaten dışarıya meraklı biri değilim.Yani gezmeyi falan sevmiyorum.Sabahtan akşama kadar evde bilgisayar başındayım. Sadece bu içinde bulunduğum durum hakkına bilgi almak...
  11. akan.memet47

Son çare o artık.Teşekkür ederim.
  12. akan.memet47

Az kaldı , dayanamıyorum.
  13. akan.memet47

Hiç etkisi olmadı.Hatta daha da şiddetlendi. 1606243940 Üzerine sarımsak bıraktım , etkisi olmadı.Tuz ve su ile gargara yaptım yine olmadı.Şu an yerde kıvranıyorum.
  14. akan.memet47

Merhaba.Babamın COVID-19 testi pozitif çıktı. Bizim aileye de ev karantinası verdiler. Şu an ise dişim acayip ağrıyor. Sorum şu : -Diş doktoruna gitme amacıyla çıkmak yasak mıdır ?
  15. akan.memet47

PUBG MOBILE EMULATOR TAKILMA DONMA SORUNLARI

Merhabalar. Sistemim: -H61 Anakart -Xeon e3-1245 -8GB DDR3 1333 Mhz -1GB DDR5 HD5770 -Kingston 120Gb Sata Ssd -500w psu soğutması da gayet iyi fakat oyunu windows 8.1 ve windows 10 da denedim.(ayrı windows 10 sürümlerini de denedim.) Ne yaparsam yapayım bi türlü çözüm bulamadım.Emülatör zaten...
Top Bottom