Akitawxz0 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Çözüldü✓ Bilgisayar kapandıktan sonra değişti

Merhaba arkadaşlar bugün pcye yanlışlıkla bacağım çarptı ondan sonra ekran gitti bilgisayar da ara gaz vermeye başladı sonra kapattım geri açtım windows değişmiş daha garip monitörü 1 hz gösteriyor bir de robloxa girdim açılmıyor bile microsofta bağlı ekran kartı bir şey falan diyodu 1713901674...
  2. A

Arctis nova 3 chat özelliği

Merhabalar bende arctis nova 3 var da chat kısmına alınca ses azıcık boğuk bir de ses arada kısılıyor yükseliyor fakat direkt ses kısmından kulaklık (arctis nova 3) yazan şeyi seçince yada gamingi seçince böyle problemler olmuyor sizce normal midir?
  3. A

Telefondaki sıcaklık kaç derece olmalı

Kaç dakika sonra bu değerlere gelir sizce
  4. A

aynı şekilde bende de 1712431992 Bugün telefon güneşte kaldı 45 dereceyi gördü 48 falan yazdı umarım zarar görmemiştir
  5. A

sor sıkıntı değil reis
  6. A

Merhabalar internette gezikirken bir telefonun olması gerektiği sıcaklık değerlerini yazabilir misiniz lütfen? Teşekkürler.
  7. A

Steelseries arctis nova 3 alınır mı

nova 3ü biliyor musun peki
  8. A

Steelseries arctis nova 3 alınır mı

Merhabalar benim 3k bütçem var kulaklık almak istiyorum sizce blackshark v2 x mi yoksa arctis nova 3 mü yorumlarınızı bekliyorum çok teşekkürler
  9. A

2000-2500 Kulaklık Önerisi

Merhabalar bütçem 2000 2500 TL arası güzel bir oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz çok teşekkürler
  10. A

S23 Sallayınca ses çıkıyor

Biraz salladım da sıkıntı olmaz değil mi
  11. A

Ben biraz salladım da sıkıntı çıkmaz dimi
  12. A

Yok sıfır pil bandı olup olmadığını nasıl anlarım
  13. A

Bir tane arkadaş var onda da aynı telefon var sallayınca ses çıkmıyor diyor :D 1711792345 Pil bandı olma olasılığı nedir??
  14. A

Yani çok da yüksek değil 1711792026 Kameradan geliyor gibi
Top Bottom