akrepkral623 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Eşim ile batum gezisi için uygun otel önerisi

aracımla gideceğim batuma zaten otel veya apart öneriniz varmıdır peki
  2. A

Hocam baktımda emin olamadım bir yeni cadde var bi eski cadde yeni cadde ucuz manzaralı güzel oteller ama merkeze 5 km eski cadde merkezin içinde ama aradaki fiyatlar neredeyse 2 x yeni caddeyi bilen bi arkadaştan öneri bekledim açıkçası
  3. A

Arkadaşlar bayrama batuma gitmeyi planlıyorum araçımla eşimle gidebileceğimiz otel önerilerinizi bekliyorum.
  4. A

🔥İndirim Monster Energy 500 ml x 12 Adet 333,33 TL

Bu rossi neden indirime girmiyorki
  5. A

🔥İndirim Doğu Türkistan Mektupları Ciltli Kapak 54 TL

Aldım stok var halen eyvallah
  6. A

Yardım Katı meyve sıkacağı önerilerinizi bekliyorum

Ev kullanımına uygun meyve sıkacağı önerininiz varmı 2 çocuğum var.Evde 2 çocuğum var ve meyve suyu içiyorlar onlara yetecek bi makina işimi görür.
  7. A

Crucial P5 Plus 2TB Gen4 NVMe M.2 PS5 3391 TL

Soğutuculusunu ps5 e aldım gayet hızlı çalışıyor
  8. A

🔥İndirim Crucial P5 Plus 2TB Gen4 NVMe M.2 SSD Dahili Oyun Soğutucu

ilk konum indirim olarak kusura bakmayın 3 748 TL
  9. A

🔥İndirim Crucial P5 Plus 2TB Gen4 NVMe M.2 SSD Dahili Oyun Soğutucu

Fırsat: Crucial P5 Plus 2TB Gen4 NVMe M.2 SSD Dahili Oyun Soğutucu, Playstation 5 (PS5) uyumlu - 6600MB/s kadar - CT2000P5PSSD5 https://www.amazon.com.tr/dp/B0C34Y8C8L?ref_=cm_sw_r_apan_dp_QEEH1MH8EYCS39HZPTAV&language=tr-TR piyasada 5 k civarı bu ürün.
  10. A

Ps 5 icin Crucial m2 Ssd sizce uygunmu

Yorumlarınız olmadah bedavada olsa spariş etmem. Bu forumu gerçekten çok sevdim. ürünü aldım arkadaşlar.
  11. A

Uyum değil aslında öneri bekliyorum markayı tanımıyorum bidi piyasada 5 k burda 3.5
  12. A

Fırsat: Crucial P5 Plus 2TB Gen4 NVMe M.2 SSD Dahili Oyun Soğutucu, Playstation 5 (PS5) uyumlu - 6600MB/s kadar - CT2000P5PSSD5 https://amzn.eu/d/4cbBgKw ürün bu fiyatta iyi duruyo alcam sizce uygunmudur
Top Bottom