Alperen_7 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Yeni hazır sistemde windows etkinleştir yazısı?

Yok. Format esnasında sizden anahatarı istediğinde aynı anahtarı girebilirsiniz.
  2. A

Yok hocam Windows etkinleştirme kodu ile maden olmaz. Bu kod siz windowsu orjinal satın alınca da aynı şekilde uygulanır böyle de. Zaten gördüğünüz gibi herhangi bir indirme yapmadık. Hala kuşku varsa içinizde cihazınızın kullanım oranlarını kontrol edebilirsiniz. Ben böyle bir sorun yaşamadım...
  3. A

a320m mi alayım b450m mi

Bilemiyorum hangi mağaza yapar hangisi yapmaz. Almadan önce sorun biosunu güncelliyor musunuz isteğe bağlı olarak açıp günceller misiniz diye. Anakartlar fabrikasyon olarak ilk sürüm biosu yüklü olarak gelir.
  4. A

msi b450m a pro max 5. nesil işlemci uyumlu mu

Üstteki ancak alırken dikkatli olun param güvende yok sonuçta hiçbirinde. 1690581742 Hocam ilk ilan eskiymiş. Yeni ilanlara bakın. Alttaki dışında seçenek yoksa alttaki oluyor mecbur.
  5. A

a320m mi alayım b450m mi

Bu arada aldığınız magazaya kesinlikle bios güncellemesini yapıp göndermelerini söyleyin. Yoksa bios güncellemesi yapılmadan işlemciniz ile açılmaz.
  6. A

a320m mi alayım b450m mi

Direkt bir performans kaybı olmaz. Eğer bütçe artmazsa a320 alın geçin takılmayın. Ama dediğim gibi tavsiyem attığım şeyi almanız.
  7. A

msi b450m a pro max 5. nesil işlemci uyumlu mu

Galiba bios güncellemesi ile oluyor ama daha önce başka bir am4 işlemci takip biosu güncellemek gerekiyor. Güncellemeden sonra kullanılabiliyor.
  8. A

a320m mi alayım b450m mi

Anladım 350 TL daha ekleyebilirseniz bunu alabilirsiniz. https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-a520m-a-pro-amd-am4-ddr4-micro-atx-fiyati,810706860.html Bulmaya çalışın derim n11 indirime falan bakın çünkü 320 biraz eski olur.
  9. A

MAX 20K SİSTEM ÖNERİ

5600 ile alınabilir
  10. A

Kule Tipli Soğutucu titriyor

Neden titrediği hakkında bilginiz var mı? Belki vidaları gevşektir veya da takarken carpraz vidalama yapılmamıştır.
  11. A

Steam giriş yapılmıyor

Steam dosyalarına gir bin klasöru glddriverquery64 dosyasını sil tekrar Steam'i açinca düzelmesi lazim (pardon hocam telefonmus)
  12. A

15k bütçe pc önerisi

Üstüne işlemciyi 5600 anakartı da b450 yapabilirsiniz. Kalan bütçeye de bir tik ekleyip eğer yoksa 144-165 hz bir monitör alırsınız.
  13. A

görünüşü ve fiyatına göre ucuz koltuk

Hocam kılıf bu
  14. A

Yok hocam bir sıkıntı olmaz. En fazla ne olur ki bir 10 TL daha ödersiniz olur biter 😂.
  15. A

Yeni aldığım 144hz monitörde maksimum 60hz alabiliyorum

Dönüştürücüyü çıkardım. Hdmı çıkışı olan bir dvı d aparatı taktım (bu benim normalde kullandığım dönüştürücünün hdmı kablosu olmayan hali.) Daha sonra monitörün kutusundan çıkan kabloyu o aparata ve monitöre bağladım. Sonuç yine aynı, 60Hz. Mecbur ekran kartımı değiştireceğim. 1690578876...
Top Bottom