Neler Yeni

Yeni hazır sistemde windows etkinleştir yazısı?

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
Hocam PTT avm hesabınıza numaranızı ekleyin. Adres sorabilir evinizin adresini girin isterseniz rastgele bir şeyler girin sorun olmaz. Whatsapp üzerinden iletişime geçecekler herhalde.
hocam teşekkürler halloldu sayende ucuza kapattık. Umarım sıkıntı yaşatmaz, hala daha korkutuyor bu kadar ucuz oluşu :ROFLMAO:

Tworst

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Samet Kırıcı
Gençler selam. İnce'den hazır sistem almıştım, kurmak anca nasip oldu. İşletim sistemi içinde kurulu geliyor. Dün windowsu etkinleştir uyarısı vermemişti, bugün verdi. Normal mi? Ona göre format atacağım.
Gayet normal, sen format atsan bile yeniden o yazı gelecektir, ya crack yapacaksın ya da bir lisans alabilirsin

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
Yok hocam bir sıkıntı olmaz. En fazla ne olur ki bir 10 TL daha ödersiniz olur biter 😂.
hocam para sıkıntı değil de, kms server muhabbeti dolaşıyor. Çalıştığım şirketteki IT'ye sordum, kmspoei tarzı bir şey dedi. Buradan veri ve madencilik yapıyorlarmış. Veri sıkıntı değil de, pc de maden yapılması can sıkar.

Alperen_7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alperen
hocam para sıkıntı değil de, kms server muhabbeti dolaşıyor. Çalıştığım şirketteki IT'ye sordum, kmspoei tarzı bir şey dedi. Buradan veri ve madencilik yapıyorlarmış. Veri sıkıntı değil de, pc de maden yapılması can sıkar.
Yok hocam Windows etkinleştirme kodu ile maden olmaz. Bu kod siz windowsu orjinal satın alınca da aynı şekilde uygulanır böyle de. Zaten gördüğünüz gibi herhangi bir indirme yapmadık. Hala kuşku varsa içinizde cihazınızın kullanım oranlarını kontrol edebilirsiniz. Ben böyle bir sorun yaşamadım daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediği kmspico olabilir. Ya da başka bir üçüncü taraf program ama biz elle yapıyoruz bu işlemi.

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Ucuz Windows key alacak arkadaşlara şöyle ufak bir tüyo verebilirim;
Aldığınız keyi aktifleştirdikten sonra CTRL + R ile "Çalıştır" ekranını açıp çıkan ekrana "cmd" yazıp komut istemcisini açın.
Komut istemcisi ekranına "slmgr /dli" yazıp Enter'a basın. Ufak bir mesaj ekranı gelecek.
Gelen mesaj ekranında "Description" yazan satırın sonunda "..... channel" yazısı var. Nokta koyduğum yerde MAK yazıyorsa key aldığınız yerle iletişime geçip size verilen key'in MAK olduğunu söyleyip yeni key isteyin. Nokta koyduğum yerde RETAIL yazıyorsa sorun yok.

MAK keyler bildiğim kadarıyla mağazalardaki bilgisayar için verilen ürün anahtarları ve kullanım sınırları var. Yani aynı keyi atıyorum 1.000 bilgisayarda kullanabiliyorsun, ama o keyi bir başkasına da verirlerse 1.000 bilgisayar sınırını aşacağı için senin lisansın iptal oluyor. Satın aldığınız key uzun ömürlü olsun istiyorsanız MAK olmamasına dikkat edin.

GTX1660Ti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
mohammad

Bu hocam. Bizzat aldım ben. Whatsapp hattınızı kontrol edin aldıktan sonra. Bugün atmazlarsa yarın gün içi gelir bana 30dakika içinde geldi.
oradan alıp etkinleştirdiğimde her format attığımda bidaha satın almam gerekiyormu ?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Musa ÖZ

hocam bu tarz mıdır?
19 TL den 52 TL olmuş https://www.pttavm.com/windows-11-pro-retail-dijital-lisans-anahtari-32-64-bit-p-170160062
Ben buradan aldım 3 4 arkadaşa daha aldırdım gayet memnunum. W11 istemiyorum derseniz gene bu fiyata pttavm de yüzlerce ürün var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,648
Üyeler
144,175
Son üye
necdetozatayy
Top Bottom