Neler Yeni

Windows açılma sırasında görüntü gidiyor

Sunqqs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
Selamlar iyi akşamlar herkese

Bilgisayarımda bir sorun yaşıyorum konu hakkında tecrübe sahibi biri fikir verebilir mi şimdiden çok teşekkürler

Windows açılırken yüklenme çarkı dönünce hoşgeldiniz yazısı gelmeden monitöre sinyal yok yazısı geliyor sistem görüntüyü tamamen kesiyor ancak anakart çalışmaya devam ediyor güç tuşuyla sistemi kapatiyorum.

Format atmayı denedim, windowsum virüslendi mi acaba diyerek. Temiz windows 10 kurdum sorunsuz kurulumu yapmama izin verdi sistem, ekran kartı driverını kurdum yeniden başlattım işlemci ve ekran kartı sıcaklık değerleri normaldi. Sistemde sorun yoktu ama ara sıra ssd olmasına rağmen windows içi takılmalar oluyordu, imleç donuyordu windows simsiyah olup yeniden kendine geliyordu. Bir kaç saniye sonra aldırış etmeyip 2D basit bi oyun açtım maksat sisteme yüklenmek için daha sonra 10 dakika geçmeden imleç dondu ekran komple dondu 5 saniye sonra yine düzeldi daha sonra oyuna devam edince bu sefer bir sürü ekranda lacivert çizgiler ekrana gelmeye başladı, sistem komple dondu gibi oldu ve yine kendine geldi bir süre sonra, istemsizce gerildim ve sistemi windows aryüzünden kapattım.

Sorun ya ramde ya anakartda ya ekran kartında yada ssd'de bilmiyorum elim kolum bağlı ailem il dışında aşırı yalnızım canım inanılmaz sıkılıyor bilgisayarsız, sorunun kaynağını bulamıyorum tecrübem yok, sorunu bulsam ona göre parça satın alacağım yardım edebilen fikir verecek olan herkese şimdiden çok teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,652
Üyeler
141,469
Son üye
k101
Top Bottom