A

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• A
      ALTEX, hyperx ses sadece sağdan geliyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Aga aynı sorun bende de var gittim değiştirdim fiyat iadesi yada aynı ürünün yenisini teklif ettiler bende yenisini aldım yenisinde de sağdan az gelme...
    • A
      ALTEX, Kulaklık, Mikrofon kategorisinde Hperx cloud 2 sağ taraftan az ses geliyor başlıklı bir konu açtı.
      1 yıl önce almıştım ve gayet memnundum arada ses katının jag girişi gevşeyince sağdan ses azalıyordu fakat el ile geri takınca düzeliyordu fakat en son...
    • A
      ALTEX, Monitör kategorisinde Odyssey g5 g55c alınır mı? başlıklı bir konu açtı.
      165hz 27" benim için gayet yeterli fakat monitörün panel tipi ne anlamadım. Bana ips lazım film falan izleyeceğim oyun da oynuyorum fakat ekran kartım 2 k...
    • A
      ALTEX, Bellek (RAM) kategorisinde Ramler yanmış olabilirmi başlıklı bir konu açtı.
      Pc nin takılı olduğu 3 lü prize vatilatör taktım klavyenin ışıkları gitti çıkartıp takmaya çalıştım usb aygıtı arızalı olduğundan algılanamıyor diyor. Daha...
    • A
      ALTEX, Bellek (RAM) kategorisinde Ramler yanmış olabilirmi başlıklı bir konu açtı.
      Pc nin takılı olduğu 3 lü prize vatilatör taktım klavyenin ışıkları gitti çıkartıp takmaya çalıştım usb aygıtı arızalı olduğundan algılanamıyor diyor. Daha...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,917
Üyeler
156,246
Son üye