altf4 isimli üyenin son içerikleri

1. A

oyun oynarken ve pc de hiçbir şey açık değilken pcnin kapanması

eminsiniz demi psu dan dolaylı bu sorun boşyere buzamanda para vermek istemiyorum:)
  2. A

psu olarak ne önerirsiniz
  3. A

powerboost markası 1591795771 nasıl yapılır kesin çözüm mü
  4. A

evet 1591795575 ssd adata psu powerboost
  5. A

sa, pc hiçbir şey açık değilken veya oyun oynarken ,birşeyler izlerken aniden kapanıyor bazen siyah bazen beyaz kırmızı yeşil ekran veriyor tarrrrrr diye kulaklığıma ses gelip kapanıyor pc çalışıyor ama monitörde görüntü yok işlemci ekran kartı sıcaklıkları oyun oynarken 50 60 derece sıcaklık...
  6. A

RX 570 Aniden Kapanma Sorunu

bende oluyor nedeni nedir 1590997361 çözümü varsa anlatır mısın 1590997798 benimde gpu msi rx570 pc aniden kapanıyor bazen kırmızı bazen beyaz bazen gri ekran verip kulaklığıma tarrrrrrrr diye ses geliyor ve kapanıyor(gece oynarken filan korkutuyor bu sorun :D
  7. A

pc kapanma sorunu

defalarca araştırdım çözümünü bulamadım enson foruma yazma kararı verdim birde ekran beyaz veya kırmı veya gri renk verdiginde drrrrrt diye ses geliyo kulaklığıma
  8. A

pc kapanma sorunu

darboğaz kapanmasına neden olabilirmi ryzen2300x rx570 besler mi
  9. A

pc kapanma sorunu

5 dk ets2 oynadım gpu 40derecede 60 dercede sabit gezdi cpu 40 derecede 55 58 derecelerdeydi cpu kulanımı %30 gpu kulanımı %artıp iniyordu %30 oluyo %99 luyo lobide %0 oldu sonra %99 oldu 1590943986 ets2 fortnite rainbow genellikle oyunların lobi ekranlarında oluyor etsde giriş ekranın 600fps...
  10. A

pc kapanma sorunu

bilgisayarım genelde oyun oynarke bazen kırmızı bazen beyaz bazen gri renk verip biranda kapanıyor pc özellikleri msirx570 ryzen2300x anakart gıgabyte A320M-S2H PSU500W SSD ADATA240GB
Top Bottom