An1l_ isimli üyenin son içerikleri

1. An1l_

Acer Aspire 3 ram önerisi

Hocam ek bir slot var mıdır peki ?
  2. An1l_

Acer Aspire 3 ram önerisi

Elimde Acer Aspire 3 markalı laptop var. Laptopa RAM yükseltmesi yapmak istiyorum, lakin RAM anakarta gömülü olduğu için yükseltme yapılıyor mu ya da ek bir slot var mı bir fikrim yok; içerisinde 4 GB 5500 MHz drr5 RAM bulunmakta eğer yükseltme yapılıyorsa laptopu 8 GB yapmak istiyorum. Ek...
  3. An1l_

Alan değişikliği nasıl yapılır?

Merhaba 10.sınıfta eşit ağırlık seçmiştim 11.sınıfta dil bölümünü okumak istiyorum. e-Devlet üzerinden yapamıyorum. Nakil başvurusu yaptığım zaman nakil gidilecek alan kısmı boş kalıyor. Bunun belirli bir tarihi var mı yoksa okuldan mı yapılıyor?
  4. An1l_

Hepsiburada fatura adresinde telefon numaramı yanlış yazmışım

Merhaba hespiburada üzerinden yaklaşık 1,2 saat önce bir ürün aldım. Daha işleme alındı halinde duruyor telefon numara mı güncellediğim halde fatura bilgileri kısmında eski telefon numaram yazıyor adres vs doğru bunu nasıl düzeltebilirim?
  5. Minecraft Herşeyi Değişen Premium

Minecraft Herşeyi Değişen Premium

- Hesabın şifresini , eposta bilgilerini değiştirebilir siniz. -Hesap yenidir ilk defa siz gireceksiniz. -Garantilidir. -Almak isteyenler discord üzerinden ulaşabilir ( Anıl#4048 )
  6. 3 Aylık Spotify Premium Hesap Garantili

3 Aylık Spotify Premium Hesap Garantili

3 AYLIK TEK HESAP Spotify Premium Özellikleri: Spotify Premium üyeliğini çok uygun fiyatla satın alarak, sınırsız istediğiniz gibi üyelik süresi boyunca reklamsız müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Spotify Premium sayesinde şarkıları cihazınıza indirebilirsiniz. Sorun yaşama ihtimaliniz yoktur...
  7. An1l_

Valorant Arkadaş Bulma Sunucusu Açtım!

Server`a katıldım güzel sunucu, sistemler güzel ayarlanmış başarılar.
  8. An1l_

Valorant Arkadaş Bulma Sunucusu Açtım!

Güzel fikir, takım kurmak için açılabilir.
  9. An1l_

250-300 TL arası kulaklık önerisi

Hocam peki Trust Blizz nasıldır bir bilginiz var mı aradaki fiyat farkına değer mi sizce ?
  10. An1l_

250-300 TL arası kulaklık önerisi

Aklıma takılan iki tane kulaklık var bunlardan hangisini önerirsiniz veya bütçeye uygun kulaklık önerebilir misiniz. Benim için önemli olan oyunlarda güzel ses kasabilmek ve mikrofon kalitesi bu iki kulaklıktan hangisi İstediklerimi karşılar...
  11. An1l_

PUBG Davet Kodu ile Kasa Açma

Teşekkürler.
  12. An1l_

RGB Şerit Ledi yanlış mı aldım?

Hocam trafolu led ilk defa görüyorum pek anlamadım ama arkadaşlar umarım yardımcı olur.
  13. An1l_

Bugün başıma gelen garip olay

Geçmiş olsun hocam.
  14. Satılık Epic Games Hesabı

Satılık Epic Games Hesabı

E-Posta dahil tüm bilgiler değişir! Hesapta olan oyunları resmini alta koydum ordan bakabilirsiniz. Ciddi alıcı iseniz discord üzerinden ulaşırsanız sevinirim fiyatta pazarlık vardır. Discord:Anıl#4048
  15. An1l_

Hikayeli Co-op Oyun Öneriniz var mı?

Öneri yapıyoruz hocam :)
Top Bottom