ANIL KENAR isimli üyenin son içerikleri

1. A

Web geliştirme için önerilen Udemy dersleri

Tamamdır teşekkürler
  2. A

Web geliştirme için önerilen Udemy dersleri

Merhaba, ben web geliştirmek istiyorum. Daha araştırıyorum pek bilgim yok, öncelikle şunu sormak istiyorum. Ben şimdi web sitesi yapmak istiyorum ama web tasarım var web geliştirme var. Bir de web programlama var. Ben web sitesi yapmak istiyorum bunlar aynı anlama mı geliyor yoksa farklı...
  3. A

Oyuncu koltuğu önerisi

Bende XDRİVE Akıncı aldım ama 2 hafta falan oldu geleli koltuğun yan taraflarındaki dikiş kısımları deriyi yırtıyor açılıyor nedendir acaba normal mi destek ekibine mail attım cevap bekliyorum bana pek normal gelmedi
  4. A

Oyuncu koltuğu önerisi

Anladım teşekkürler
  5. A

Oyuncu koltuğu önerisi

Tamam teşekkürler 1622906312 Peki neden
  6. A

Oyuncu koltuğu önerisi

Kilo 50 Boy 1.75
  7. A

Oyuncu koltuğu önerisi

Sizce hangisi daha iyi hangisini almalıyım benim için rahatlık önemli bide yastıkları
  8. A

APU sistem ile mining yapmak

5 günde 0.00001 BTC oluyor 1621683241 H/s ne oluyor bakıyorum ama h/s ile ilgili bir şey yok
  9. A

APU sistem ile mining yapmak

Merhaba ben Cryptotab browser ile mining yapıyorum evde kullanmadığım bir laptop var iki tanede telefon var laptop 2000 h/s telefonlar ise 1500 h/s kazım yapıyor bir de benim kullandığım APU bir sistem var Ryzen 5 Pro 3400G 16 RAM var Snowman X6 6 adet bakırlı fan var ekran kartı Vega 11 bu PC...
  10. A

PFN_LIST_CORRUPT mavi ekran hatası

Sistem: Ryzen 5 Pro 3400G. HyperX 2×8 16 GB 3600MHz. Gigabyte B450M S2H V2. MP510 480GB. PSU 550W Corsair. GameLoop PUBG Mobile oynadım PUBG kapadım tam GameLoop kapıyordum PFN_LIST_CORRUPT mavi ekran hatası aldım yeniden başlayınca tekrar girdim PUBG açtım oynadım sorun yok PUBG kapadım tam...
  11. A

APU Sistemde ani fps düşüşü

GPU VE CPU Stres test yaptım aynı anda 25dk çalıştırdım bir sıkıntı çıkmadı bide apu sistem ekran kartı yok fazla watt çekeceğini sanmıyorum
  12. A

Peki sorunun nedenini öğrenirsen buraya yazabilir misin
  13. A

Benimkide aynı galiba windows update dolayıymış arkadaşıma sordum ondada aynı sorun varmış windows update en son indirilenleri silmiş düzelmiş bende bir onu deniyeceğim peki sen gönderdin mi bir şey dediler mi 1620148145 55 dereceyi geçmiyor Valorant, Gta V oluyor
  14. A

Tmm 1620141826 Ben disk bölümlerini üç bölüme ayirmistim bir bolümü yapmam yeterli mi yoksa hepsine yapım mı
Top Bottom