Antaeus isimli üyenin son içerikleri

1. A

E simden fiziksel SIM'e geçiş süreci

ben 35 e 15 pro max alacağım işte sıfır kapalı kutu Fizikseli teslim alırsam mı takarsam mı?
  2. A

Bunu ben de düşündüm ama e sim + fiziksel 6k daha uygun, hat değiştirirken uzun süre beklemiyorsam bir sorun göremiyorum.
  3. A

Merhaba yurt dışı iPhone 15 Pro Max almayı düşünüyorum ama alacağım telefon 1 fiziksel bir de e SIM olan versiyon. E SIM aktifken fiziksel SIM sipariş verirsem fiziksel simi takmadığım sürece e SIM iptal oluyor mu? Ya da aynı şekilde e SIM aldım ama 3 4 gün sonra aktif ettim aktif edene kadar...
  4. A

Yurt dışından alınan iPhone15ProMax telefona ücret vererek Apple Care alınır mı

Pasaport kaydı yaptırmazsam ücretli değişim yaptırabilir miyim?
  5. A

Yurt dışından alınan iPhone15ProMax telefona ücret vererek Apple Care alınır mı

Merhaba. Yurt dışından Apple iPhone 15 Pro Max satın alacağım. Bulduğum fiyat pasaport kaydı yaptırsam bile Türkiye fiyatından neredeyse 20.000 TL daha ucuza geliyor. Tek sorunum garanti işlemleri maalesef. Muhtemelen pasaport kaydı yaptırmayacağım ama yaptırırsam ya da yaptırmazsam garanti için...
  6. A

2000 TL UYGUN FİYATLI MONİTÖR ÖNERİSİ

Maalesef gerçek 1ms değil, ips olarak da panelin kalites nedir ne değildir bilmiyorum neredeyse hiç incelemesi yok. Ama büyük ihtimalle alacağım yakın özellikteki monitörler en az 500 TL daha pahalı çünkü.
  7. A

Öyle yapacağım gibi duruyor ama belki gözden kaçırdığım bir model vardır diye sorayım dedim. Çünkü acer her ne kadar çok iyi olsa da panel kalitesinden şüpheliyim, renk derinliği olarak da 8 bit ama 6 bit + Frc olarak veriyor. Emin olamadım
  8. A

Merhaba. 2000 TL bütçem var ve monitör araştırıyorum şimdilik aklımda Acer KA222Q var sistemim şu anlık pek iyi değil ama yakın bir zamanda yeni bir laptop alacağım ve onunla kullanmayı planlıyorum. Dizi, film izlemeyi sevdiğim için renk kalitesi önemli. Oyun oynamayı seviyorum ama rekabetçi...
  9. A

900 TL ALTI BLUETOOTH KULAKLIK

1657825957 kulak üstü önerinize yakın bir fiyata anc özelliği olan soundsurge 90 var o yüzden pek hoşuma gitmedi kulak içi olan da bütçemi zorlar maalesef yine de teşekkürler
  10. A

900 TL ALTI BLUETOOTH KULAKLIK

900 lira civarı bluetooth kulaklık arıyorum asıl isteğim kulak üstü olması ama iyi bir kulaklık olduğu sürece kulakiçi de alabilirim şu anlık aklımda taotronics soundsurge 90 modeli var tavsiyelerinizi 1000tl altı tutarsanız sevinirim iyi forumlar.
  11. A

100mbps İnternet twitch donuyor

laptop kullanıyorum gt745m var çok iyi bir kart değil ama Youtube vb. sitelerde sorun yok sadece Twitch
  12. A

telefonda var mı bilmiyorum ama pcde devam ediyor telefon zaten pc gibi stabil alamaz ki interneti stabil 98 alıyorum şu an ama opera gx de aynı şekilde donuyor sadece twitchte
  13. A

sorunum sadece twitchte ama maalesef çözülmedi
  14. A

hala aynı sürekli yükleniyor geri atıyor
  15. A

Fiber kablonet 100mbps internet kullanıyorum tam 98-97 arası değer alıyorum ve internetim genel olarak sorunsuz çalışıyor geforce now falan kullanıyorum en ufak bir sıkıntı bile yaşamadım 4k videoları yüklenme donma olmadan izleyebiliyorum ama twitchte 1080p yayın izleyemiyorum dns açmayı...
Top Bottom