AntiqueHeritage isimli üyenin son içerikleri

1. Temiz Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Temiz Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Yurtdışı değil hepsiburadadan alınma ciddi alıcılar yazsın özelden detayları vereceğim. Yeni telefon aldığım için Uygun fiyata bırakıyorum
  2. A

Samsung S23 mü S24 mü

Kimse deneme tahtası değil valla bende o mu bu mu şu mu derken sıkıldım patlattım bi s23
  3. A

S23 için acil adaptör tavsiyesi

Yani kabloyu değiştirmeme gerek yok anker 25w olanı alıyorum ?
  4. A

https://www.hepsiburada.com/anker-312-samsung-pps-destekli-25w-usb-c-sarj-cihazi-iphone-android-ile-uyumlu-type-c-hizli-sarj-adaptoru-a2642-siyah-anker-turkiye-garantili-p-HBCV00004DB03T?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc...
  5. A

Birkaç video izledim c çıkıyor iki ucu da
  6. A

USB a olması sıkıntı mı değiştirmem mi lazım 2 tarafı da type c gibi gördüm ben ne demek istediğinizi anlamadım
  7. A

Arkadaşlarımdan bazıları orijinal sarj adaptörünü almam gerektiğini söyledi ankerin falan alsam problem yaratır mı
  8. A

Telefon kılıf ekran koruyucu derken telefonun masrafı çıkıyor vallahi. Uyguna ve kaliteli alabileceğim 25W destekleyen Type-C'den şarj eden adaptör tavsiye ederseniz çok sevinirim. Bir de kutu içinden çıkan kabloyu da değiştirmem gerekli mi
  9. A

Samsung S23 mü S24 mü

Bende en son bu ikilemdeydim exynos 2400 ısınır mı sorun yaratır mı vb vb bir de fiyatı pahalı geliyordu bir anda s23 aldım geçtim deneme tahtası olamam valla
  10. A

Samsung S23 mü S24 mü

Taze s23 aldım bende :D
  11. A

S23 256 GB 29.500TL aldımm

https://ty.gl/wcq3gxy62e
  12. A

S23 256 GB 29.500TL aldımm

Artık kararsızlıktan sıkıldım geçen senenin telefonu alınır mı diye düşünmekten S24 Exynos'la problem yaratır mı vb karmaşalara düşmüştüm iyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum vallahi daha zam gelmeden aldım inşallah hata yapmamışımdır Redmi Note 9 Pro'dan geçiyorum
  13. A

Samsung S23 mü S24 mü

Bende kesinlikle s23 alınması gerek diye düşünüyorum tek sorun 1 yıl önce çıkması
  14. A

S24 vs S23 siz olsaydınız hangisini alırdınız

S24 takasla 35k S23 29k. S23 alsam kaç yıl çok rahat götürür ve 1 yıl önce çıkan telefonu almak sizce mantıklı mı ? Exynos deneme tahtası olmak istemiyorum ama s24 de exynosun eski sorunları düzelmiş diyorlar sizce ?
  15. A

35 bin TL bandına iPhone önerisi

O bütçelere iphone almak yerine s23 alsan bana yatıp kalkıp dua edersin
Top Bottom