arseyus isimli üyenin son içerikleri

1. A

Anker R100 Vs Anker life note e hangisi daha iyi?

Arkadaşlar merhaba. Anker R100 kulaklığımın şarj kutusu kaybolunca yeni ve daha iyi ses deneyimi olsun die anker life note e modelini satın aldım. Anker life note e modeli araştırdığımda efsane kulaklık diyorlardı bassları inanılmaz felan deniyordu. Ancak ürün elime geçti ve denediğimde bariz...
  2. A

🔥İndirim Case 4UCase 4U 2x Type-C + USB-A Çıkışlı 65W GAN Şarj Cihazı 399'TL

Muhtemelen samsung süper hızlı şarj desteğini adaptörün içine dahil edilmediği içindir. Genelde Samsung cihazlar süper hızlı şarj için kendi orjinal adaptörlerini kullanmak gerekiyor. Samsung süper hızlı şarj için bildiğim kadarıyla anker 313 serisi sorunsuz süper hızlı şarj ediyor. Case ankerin...
  3. A

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Bu bilgi iyi oldu vazgeçtim lenovodan. Kağıt üstünde lenovo önde gözükmesine rağmen ucuz olmasında demek ki şüphe ile yaklaşılması gerekiliyor.
  4. A

Yalnız he ikisininde paneli aynı deniliyor? İnç farkı görüntü kalitesini düşürmüş olabilir mi?
  5. A

İkisi arasında hangisi doğru tercih olur kalite ve performans açısından?
  6. A

Asus Rog klavye alınır mı bu fiyata

Tuşları biraz aşırı yumuşak basma hissiyatı olsada (hızlı algılıyor) Bunun dışında şuan ki fiyata göre hiç bir markanın eline su dahi dökemiyeceği bir klavyedir.
  7. A

Kingston Fury 2x8 3600MHz RGB RAM AMD sistemde düzgün çalışmıyor

Merhaba xmp kapattım bios dahi güncelledim sorun düzelmedi. Ramlerin çalışması konusunda sorun yok sadece ryzen sistemde bazen görüyor bazen görmüyor. Kısaca sorun frekans deil daha farklı bir soruna benziyor gibi.
  8. A

Kingston Fury 2x8 3600MHz RGB RAM AMD sistemde düzgün çalışmıyor

Arkadaşlar bir abimizden aldım bu RAM'leri garantileride mevcut. Anakart MSI B450 Mortar Max işlemci ise Ryzen 2600. RAM'ler 3600 3400 3200 ve XMP 1 ister XMP 2 olsun hatta XMP kapalı dahi olsun tüm denemelereme rağmen bazen sistem açılıyor bazen ise sistem çalışıyor ama monitör görüntü...
  9. A

MSI GTX 960 4 GB Gaming X 95 derece oluyor

Furmak normal 1080p ile tes ettiğim de 95 derece 2 dakikada çıkıyor ancak 8X açtığımda 65 geçmiyor. Oyunlarda ise 72 derece geçmiyor. İlk defa bu olay başıma geldi bir arkadaştan aldım. İkinci el olarak tertemiz kart ancak furmakta 1080p 8X kapalıyken 95 derecesi olması normal mi? İlk defa...
  10. A

Rehber Çok Kapsamlı SSD Seviye Listesi

Yav benim anlamadığım kingston a400 neden e sınıfına girmiş. Oysa ki almış olduğumuz hiç kimseden şikayet gelmedi testlerde de kötü sonuç vermiyor. Fake ürünleri olabillir mi? Yada eski seride sorun olabilir şuan yeni seriler yapılıyordur?
  11. A

Xiaomi kulaklık servisi "ouno" Hakkında

Amazon TR'den bir kaç ay önce bir adet "Xiaomi Basic Edition" kulaklık satın almıştım. Bu kulaklığın belli bir süre sonra hem kablolarında soyulma meydana geldi hemde sağ tarafından ses gelmemeye başladı. Servis'in adı "Ouno" ve kendilerine gönderdim. Bir süre geçtikten sonra ürünü incelemişler...
  12. A

🔥İndirim XPG Hunter 8GB 3200 MHz DDR4 CL16 Ram (499 TL)

Kalitesi konusunda bir kaynak var mı acaba? Aradım bişey bulamadım.
  13. A

XPG Hunter 8GB 3200 MHz Alınır mı?

Dostlar https://www.hepsiburada.com/xpg-hunter-8gb-3200-mhz-ddr4-cl16-ram-ax4u32008g16a-sbht-p-HBCV00002JFVG2 İlgili ürün hakkında araştırma yaptım bir şey buladım? Nasıldır alınır mı? Kingston furry serisi ramlar kadar iyi midir? sizce?
  14. A

100turk lirasina 1tb ssd

Atın bu trolü forumdan
  15. A

MSİ R7 370 Hdmi Problemi! Cevaplayabilecek bir Üstad?

İçim daraldı beeee bir gelişme olursa yazarım.
Top Bottom