ArwenUndomiel isimli üyenin son içerikleri

1. ArwenUndomiel

Oyuncu Koltuğu Önerisi

Bu ne dostum ?
  2. ArwenUndomiel

Oyuncu Koltuğu Önerisi

1.78 boy 70 kg 1617475538 Kullanıyor musun acaba bel desteği nasıl rahat bi koltuk mu ?
  3. ArwenUndomiel

Oyuncu Koltuğu Önerisi

Arkadaşlar bütçe limiti yoktur. Belimden hafif rahatsızlıklarım var mümkün olan en konforlu ve sağlıklı oyuncu koltuğu markası ve modeli tavsiyelerinizi bekliyorum. 1.78 Boy 70 Kg
  4. ArwenUndomiel

Yardım Anakart işlemci ve ekran kartı yardım

Teşekkürler yardımınız için.
  5. ArwenUndomiel

Thermaltake Smart Bx1 750w 80+ Bronze var ama yeterli olur sanırım ?
  6. ArwenUndomiel

6800XT'ye işlemci önerisi

Bende aynı durumdayım sayılır. RX 6800XT ve r5 5600X işlemci için b550 tomahawk nasıl sizce alınır mı ? https://www.itopya.com/msi-mag-b550-tomahawk-4866mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dp-atx-anakart/
  7. ArwenUndomiel

B450 den B550 ye geçmem ne gibi bir fark yaratır acaba ?
  8. ArwenUndomiel

Darboğaz olması sisteme zarar verir mi ? Yoksa sadece performans kaybı mı yaşarım ?
  9. ArwenUndomiel

Dostlar eski sistemim MSI B450 Tomahawk max Rx 5600XT R5 2600x şeklindeydi. Ekran kartı ve işlemcide güncelleme yapıcam. RX 6800XT ve R5 5600X şeklinde yapmayı düşünüyorum. Ekran kartı elimde ama işlemciyi almam için biraz süre lazım. Size 2 sorum var. 1. İşlemciyi alana kadar R5 2600 ve...
  10. ArwenUndomiel

XFX RX5600 XT VS GIGABYTE 1660 SUPER

5600 xt tabi kıyaslanamaz
  11. ArwenUndomiel

Tanrı olabiliyorsa, Dünya da kendiliğinden oluşmuş olabilir.

" Mantıken kendi kendini yaratmış oluyor ." Mantıken kendi kendini yaratmış olmuyor, yaratılış senin zihninle algıladığın bir kavram bunu yaratılışın olmadığı bir duruma tanımlayamazsın. Mantığın almayabilir ama mantığının almaması onun öyle olmayacağı anlamına gelmez. Örneğin 4. yada diğer...
  12. ArwenUndomiel

Geceye 1 Türkçe bir Yabancı şarkı bırakın

//////////////////////////////////////////////////////////
  13. ArwenUndomiel

Steelseries QcK Heavy XXL Gaming Mouse Pad

Aldım teşekkürler, gelince iyi kötü yorumları eklerim başlık altına arkadaşlar.
  14. ArwenUndomiel

Steelseries QcK Heavy XXL Gaming Mouse Pad

https://www.itopya.com/steelseries-qck-xxl-gaming-mousepad/ Arkadaşlar bu büyüklükte bir mouse pad lazım olduğu için yukarıdaki ürünü almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı fiyatı önemli değildir kaliteli midir ? Kötü olumsuz yorumları olan alınmaz şu nedenden dolayı diyen varsa fikirlerinizi...
  15. ArwenUndomiel

LGS puanınıza baktınız mı?

Sorma 24 yaşında ben de yaşlı hissettim. Forumdan da bi tık soğudum sanki :)
Top Bottom