• A
      Kaçağa bulaşmamak her zaman iyidir malum ülkede her an herhangi bir kanun çıkartıp belli bir süre verip iPhone’ları kaçak kullananların canını sıkabilirler...
    • A
      -Ata-, YD Telefon Hakkında Bilgilendirme başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ben iphone düşünüyorum 15 pro max 30k civarı. 13 almak istiyordum, şuan elimde XR var ve bu telefonu 4 aylık kullanıp, alacağım yd telefonu da 8 aylık...
    • A
      -Ata-, Telefon Önerileri kategorisinde YD Telefon Hakkında Bilgilendirme başlıklı bir konu açtı.
      YD telefon ve kullanımı hakkında bilgi verebilecek birileri var mı acaba yani aradaki fark çok uçuk fiyat olarak ve açıkçası riski nedir, nasıl kullanılır...
    • A
      -Ata-, Telefon Önerileri kategorisinde Hangisini önerirsiniz ? başlıklı bir konu açtı.
      IPhone 13, IPhone 14 ve IPhone 15 arasında hangisine karar vermeliyim. Ben telefonumu ortalama 5 yıl kullanan biriyim. Şuanda da IPhone XR kullanıyorum...
    • A
      -Ata-, A34 mü ? S21 FE 2. Nesil mi ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      S23 FE’de karar kıldım gibi. Yorumlarınız için teşekkürler.
    • A
      Hocam şöyle bişey oldu. Ben S23 FE’yi de düşünmeye başladım. Hem yeni nesil hem de fiyat olarak S21 FE’den 2-3k farkı var Şuan 18.999 gördüm fiyat olarak...
    • A
      Knk A35 evet daha yeni bir telefon ancak o telefonun işlemcisi Exynox yani çok iyi bir işlemcisi yok. A34’ün ki Mediatek ve daha iyi bir işlemci performans...
    • A
      -Ata-, Telefon Önerileri kategorisinde A34 mü ? S21 FE 2. Nesil mi ? başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar 2 telefonu karşılaştırırsak teknik detay ve fiyat bakımından hangisi daha iyi sizce yorum yapabilir misiniz ? ( Bu telefonlar üzerinde yorum...
    • A
      -Ata-, DualSenseX programı güncelleme sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Double input problemini çözdüm ancak uygulamayı her açtığımda yine "new update" ibaresi çıkıyor.
    • A
      -Ata-, Uygun Fiyatlı Bilek Destekli Mekanik Klavye Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Önerdiğiniz neredeyse her modele bakmıştım ve açıkçası Rush marka klavye kafama yattı ancak kalitesi hakkında bir fikrim olmadığı için şuanlık beklemedeyim...
    • A
      -Ata-, Direksiyon/Gamepad kategorisinde DualSenseX programı güncelleme sorunu başlıklı bir konu açtı.
      DualSenseX uygulmasını indirdim ve kullanmaya çalışıyorum ancak her açtığımda "New Update" diye bişey çıkıyor karşıma. O update'i yapıp yeniden başlatmama...
    • A
      -Ata-, Klavye kategorisinde Uygun Fiyatlı Bilek Destekli Mekanik Klavye Önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar, sert değil de yumuşak bilek desteği olan, RGB, uygun fiyatlı mekanik klavye önerebilir misiniz, bütçe maks 2k küsür.
    • A
      -Ata-, Aksesuarlar kategorisinde Bluetooth adaptör önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Bluetooth adaptör önerisi yapabilir misiniz acaba ? Trendyoldan random ucuz bi tane almıştım ancak çok verimli olmadı açıkçası. Kaliteli bir şey önerebilir...
    • A
      -Ata-, PC İçin Gamepad Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Kafamda şuanda MSI GC20 v2 var ve sanırım onu alacağım. Halihazırda kullandığım F310 kolu garantiye...
    • A
      -Ata-, PC İçin Gamepad Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bir deneyeyim. Peki MSI konusunda bilginiz var mı
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,242
Üyeler
145,354