Atacaq isimli üyenin son içerikleri

1. Atacaq

Spor için beslenme önerisi

evet 1.fastfood(yüksek kalorili her şey) 2.şeker 3.sağlıksız yağlar 4.paketli gıdalar(Abur cubur vb) bu tür şeylerden uzak durmalısın
  2. Atacaq

Spor için beslenme önerisi

en büyük hatalardan biri kiloyu kasa çevirmek diye bir şey yoktur ikisi de farklı şeyler yağları vücut enerji için depolar senin günlük kalori ihtiyacından az alıp vücudun o yağları enerji olarak kullanmasını sağlamalısın 1.diyet 2.kalori açığı 3.ağırlık antreamnları 4.kardiyolar
  3. Atacaq

Spor sonrası kas ağrısı

ağrı ile gelişmeme arasında doğrudan bir bağlantı yoktur ağrı belki sakatlandın diyedir belki bayadır çalışmıyordun çalışınca kas ağrısı oldu çok sebepi var yani sen adam akıllı idmanlarını at ağrı ile gelişmenin bir alakası yok
  4. Atacaq

Spor sonrası kas ağrısı

her set tükenişe gitmek çok saçma bir araştırmalara göre gelişmeyi engelliyor press hareketlerinde 12 tekrara gerek yok çünkü güç isteyen hareketler 7 10 tekrar arası yeterli olur bi inc chest press de tükeniş bir de cable fly da tükenişe gitsen yeterli olur bence
  5. Atacaq

Spora yeni başladım neler kullanmalıyım

beslenmen düzgün değilse hiç alma boşa paran çöpe gider bu tür ürünler beslenmen iyi ve düzenli bi spor aktiviten varsa işe yarar alabileceğin şeyler şunlar olabilir: 1.kreatin 2.zma+d3+omega+multivitamin 3.protein tozu(günlük protein ihtiyacını karşılayamıyorsan) onun dışında supplamentlerden...
  6. Atacaq

Bu steroidler hazirana kadar ne kadar kilo veridir

knk sterodiler hakkında birçok bilgi ve deneyime sahibim tek diyeceğim yarışmacı bile olsan alınmaz bi risk bu işe girdin mi bırakma diye bir mevzu yok bırakınca hayatın kararıyor ileride bir sürü karaciğer sorunları treoidlerinde ve tansiyon sorunları gibi sorunlar yaşarsın ve bu dediklerim...
  7. Atacaq

Haftada 7 gün kol çalışmak doğru mu

knk hafta da 2 kez çalışmak yeterli olur kol çalıştıktan 2 3 gün çalışma o kas iyileşimesi recover olması lazım mantıken bir şeyi sürekli yırtarsan geri toplayamazsan yok olur o yüzden hergün çalışma 2 3 günde bir çalış
  8. Atacaq

Sporda gelişememe sorunu

beslenme için bu 3 şeye dikkat et 1.uyku 2.beslenme 3.adam akıllı antreman bu 3 şeye dikkat edersen gelişim kaçınılmazdır
  9. Atacaq

Nvidia 900 dolarları gördü siz ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar selam nvidia 900 dolarları gördü ve daha da artması bekleniyor sizce yakında açıklanacak FED faiz kararı ve bilanço açıklamasından sonra nasıl bir hareketlenme olur?(YTD)
  10. Atacaq

Rival 650 Sağ tık sorunu

hocam garantiye gönderdim yapmadılar para iadesi aldım
  11. Atacaq

Xbox Series S'de kesin oynamalısınız dediğiniz oyunlar nelerdir?

arkadaşlar selam series s aldım sizce hangi oyunları kesinlikle oynamalıyım paralı olup olmaması önemli değil serili oyunlar da olur
  12. Atacaq

4700 TL ye kadar Ayakkabı Önerisi

https://www.nike.com/tr/t/air-max-97-ayakkab%C4%B1s%C4%B1-z3TlrlVN/921826-018 giydiğim en rahat ayakkabı
  13. Atacaq

2024'de xbox one x alınır mı

arkadaşlar iyi akşamlar akşam spordan gelip kafa dağıtmak için konsol arıyorum sizce xbox one x işimi görür mü çok a+++ oyunlarla işim yok sadece akşamları uzanırken oynamak için arıyorum
  14. Atacaq

Hedeflediğim kilo ve sistem doğru mu

umarım başarırsın dostum kolay gelsin
  15. Atacaq

whey protein tozu önerisi

hiq aroma olara kullandığım en iyi whey fakat artık boş geliyor supplament gerçek yemek yemek daha mantıklı 1 ölçek whey içeceğine 100 gr tavuk fazla yiyebilirsin yemekte zorlanıyorsan oceanda kalorisiz soslar ve tuzsuz baharatlar mevcut
Top Bottom