ataseven isimli üyenin son içerikleri

1. ataseven

Yardım Sahibinden'de dolandırıldım.

üzülerek söylüyorum ki paranı geri alman çok zor, bu kişi/kişileri bulmak da öyle. çünkü kullanılan hatlar genelde afgan/suriye uyruklu kişiler adına olan (patates hat diye tabir edilen) hatlardan oluşuyor. parayı gönderdiğin banka hesabı da genelde kimliğini daha önceden kaybetmiş veya...
  2. ataseven

Satmaya karar verdiğim sistemimin fiyatını belirlemede yardımcı olur musunuz?

teşekkür ederim ilginize arkadaşlar.
  3. ataseven

Satmaya karar verdiğim sistemimin fiyatını belirlemede yardımcı olur musunuz?

merhaba arkadaşlar, bu tarz konulardan sıkıldığınızı biliyorum ancak sizlerin de görüşlerine ihtiyacım var. aşağıda özelliklerini belirttiğim sistemime alıcı gözüyle bakarak (trollemeden) fiyat vermenizi istiyorum. anakart: msi b550m tomahawk işlemci: ryzen 5 5600x ram: 2x8 gb gskill ripjaws v...
  4. ataseven

bu klavyeyi japonyadan alsam ne kadar tutar

satıcısı amazon değil, ki fiyatı 1413 liraya denk geliyor. türkiye'deki fiyatıyla hemen hemen aynı, yani buradan almak daha mantıklı.
  5. ataseven

Donanım Arşivi CPU-Z Skor !

bu da benden.
  6. ataseven

Amazon Japonya Ekran Kartini Nasil İade Ederi̇m

120.000 japon yenine kadar iade ediyorlar. satın aldığım ürün bu tutarın üstündeyse de geçen tutar miktarında amazon puanı veriyorlar. kargo ücretini başta siz karşılıyorsunuz ancak kargo ücreti de 120.000 japon yeni içerisinde. yani onu da karşılıyorlar. iade süresi de değişmediyse 45 gün...
  7. ataseven

18:00 27.02.2022 VOK Sistem

??? b460m anakart i3 1? nesil işlemci sapphire rx 6500 xt ekran kartı kioxia 500 gb ssd corsair 3??? mhz 16 gb ram
  8. ataseven

🔥İndirim Msi Mag B550 Tomahawk 1.899 TL

satın almayı düşünen arkadaşlar için fırsat olabilir. MSI MAG B550 Tomahawk AM4 DDR4 5100(OC) HDMI DP M.2 USB3.2 RGB ATX Anakart https://www.hepsiburada.com/msi-mag-b550-tomahawk-am4-ddr4-5100oc-hdmi-dp-m2-usb32-rgb-atx-anakart-p-HBV00000VBKR9?url_src=ios-product-detail
  9. ataseven

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

orta/üst seviye b550 anakart.
  10. ataseven

Öneri Msi Mag B550 Tomahawk bu fiyata alınır mı?

bileşenleri şuan için giriş seviye bir b450 anakart ile kullanıyorum ancak tam performans alamadığımı hissediyorum. ödeyeceğim miktarın pcle 4.0 olayının getireceği performans farkına değip değmeyeceği konusunda kararsızım.
  11. ataseven

5600x, rx 6600 xt ikilisi.
  12. ataseven

linki aşağıya bırakıyorum. sizce 2.049 TL'ye alınır mı? https://www.incehesap.com/msi-mag-b550-tomahawk-gaming-anakart-fiyati-46253/?gclid=Cj0KCQiAjJOQBhCkARIsAEKMtO1hdUgih5sdtOiVK3IXqWxy-XGjSGRyq4rlkrUv5f6XnwRrI7HlgtcaAlPkEALw_wcB
  13. ataseven

GTX 1660 SUPER satılıp yerine RTX 3050 veya RX 6600 alınır mı?

ben 1660 süper ekran kartımı 10.250 TL'ye satıp amazon japonya'dan 8.000 TL'ye rx 6600 xt aldım. kalan 2.250 TL'ye de darboğaz yapan işlemcimi değiştirdim. yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve çok memnunum. bu şekilde bir alışveriş ile sistemini ücretsiz olarak yenileyebilirsin ama piyasayı iyi...
  14. ataseven

Öneri Amazon JP’den 3060 Almak

alışveriş yaptığım kredi kartının son dört rakamı ile isim soyisim kısmı gözükecek şekilde fotoğrafı çekip gönderdim, ek olarak da karta ait ekstreyi yolladım problem olmadı. 1616065014 :)
  15. ataseven

Öneri Amazon JP’den 3060 Almak

muhatap olduğum firma amazon olduğu için olumsuz bir durumda mağdur edeceklerini düşünmüyorum. kısacası benim için de kartı sattığım kişi için de problem değildi.
Top Bottom