Neler Yeni

Öneri Amazon JP’den 3060 Almak

ataseven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Burak Ataseven
Aldığınız kartın garantisi olmaması sizce problem değil mi

Rx 6700xt sipariş verdim amazon jp den biraz tereddüt deyim
muhatap olduğum firma amazon olduğu için olumsuz bir durumda mağdur edeceklerini düşünmüyorum. kısacası benim için de kartı sattığım kişi için de problem değildi.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,633
İsim
Eren Yeager
84914 yen olacaktı o.
5700'e tuf olanını sipariş eden vardı, 4500'e de palit olanını alan vardı
İkiside benim
Tuf modelini 5700'e sipariş ettim ama 4400'e palit 2 fanlı modelini bulunca tuf'ı iptal edip paliti bekledim

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
muhatap olduğum firma amazon olduğu için olumsuz bir durumda mağdur edeceklerini düşünmüyorum. kısacası benim için de kartı sattığım kişi için de problem değildi.
Anladım sadece 30 günlük garantisi var diye biliyorum amazon global garantisi yok diye biliyorum

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,633
İsim
Eren Yeager

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,633
İsim
Eren Yeager
Ben bu kartı kendim için aldım garantisi olmaması sence büyük bir problem olur mu
Zannetmem hocam ekran kartları genel olarak bozulan kartlar değil ne kadarımız ekran kartlarını şuan garantiye vermiştir az sayıdır eminim ya kronik sorunu vardır ya da gerçekten bozulmuştur ondan bir şey olacağını sanmam hocam.

Lisa Su

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Can Uzay
evet sağlam bir şekilde geldi.
Ben hesap açtım siparişten 5 dakika sonra hesap kapatıldı, billing statement istediler karttan çektiğim bi faturayı gönderdim kart numarası da gözüküyordu. Ama kabul etmediler sanırım Türkçe olduğu için. Arkadaşın da hesabı kapatıldı şuan billing statement istiyorlar.

Sizde böyle bir durum oldu mu nasıl onaylattınız? Hangi belgeleri yüklediniz?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
arkadaşlar amazon japonya’dan 84.914 japon yeni (5800 TL) ödeyerek msi rxt 3060 gaming x aldım ve teslimat tarihi olarak 8 mart gözüküyor. sizce piyasaya göre iyi mi?

Palit alan adama deniz paleti falan yollamışlardı, sanada ejderhalı bir şeyler yollamazlar umarım :D.

ataseven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Burak Ataseven
Ben hesap açtım siparişten 5 dakika sonra hesap kapatıldı, billing statement istediler karttan çektiğim bi faturayı gönderdim kart numarası da gözüküyordu. Ama kabul etmediler sanırım Türkçe olduğu için. Arkadaşın da hesabı kapatıldı şuan billing statement istiyorlar.

Sizde böyle bir durum oldu mu nasıl onaylattınız? Hangi belgeleri yüklediniz?
alışveriş yaptığım kredi kartının son dört rakamı ile isim soyisim kısmı gözükecek şekilde fotoğrafı çekip gönderdim, ek olarak da karta ait ekstreyi yolladım problem olmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Palit alan adama deniz paleti falan yollamışlardı, sanada ejderhalı bir şeyler yollamazlar umarım :D.
:)

Ekler

• IMG_4480.jpg
    IMG_4480.jpg
    1.7 MB · Hit: 31

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,633
İsim
Eren Yeager