Awerquan isimli üyenin son içerikleri

1. Awerquan

SMS DOĞRULAMA KODU GELMEMESİ

Benim almak istediğim doğrulama kodu bankadan değil ancak.
  2. Awerquan

Evet yaklaşık 1.5 2 hafta geçti üstünden.
  3. Awerquan

Arkadaşlar Türk Telekom müşterisiyim birkaç siteden doğrulama kodu almam gerekiyor ancak telefonuma kodlar ulaşmıyor. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  4. FİFA22 ULTİMATE EDİTİON ve  Daha Bir Çok Oyunlu Steam Hesabı

FİFA22 ULTİMATE EDİTİON ve Daha Bir Çok Oyunlu Steam Hesabı

Hesabımın içinde fifa22 ultimate edition başta olmak üzere birçok oyun bulunmaktadır. Hesabımdaki Bazı Oyunlar Fifa 22 Forza Horizon 4 Hearts of iron 4 Dying Light Rainbow 6 Witcher 3 Warband Assetto Corsa Devour Dont Starve Together Hades Forest Raft Witch İt Hesabımda hiçbir ban yoktur. 6500...
  5. FİFA22'li Bol Oyunlu Steam Hesabı

FİFA22'li Bol Oyunlu Steam Hesabı

Hesabımın içinde fifa22 ULTİMATE EDİTİON ve birçok değerli oyun bulunmaktadır.Hesap sadece size özel olacaktır. Satın alndıktan sonra mail size devredilir. Aşağıda Steam Hesabımı bırakıyorum. Hesapta 6500 steam puanı bulunmaktadır. (Pazarlık olur)...
  6. Awerquan

Nasıl daha iyi kilo veririm

Ben kendimce ısınma hareketlerini daha uygun görüyorum öncesinde. tabii ki direk antrenmana başlamak doğru olmaz. Açma germe de olabilir arkadaş isterse hafif bir yürüyüşte yapabilir.
  7. Awerquan

Nasıl daha iyi kilo veririm

Kardiyoyu antrenmandan sonra yapmak eğer ağırlık ile çalılıyorsanız daha iyi olacaktır. Bu sayede hem antrenman öncesi enerjinizi harcamayıp aynı zamanda yağ yakımını arttırmış olacaksınız.
  8. Yağmacı Vandallı Battle Pass'lı  Diamond Valorant Hesabı

Yağmacı Vandallı Battle Pass'lı Diamond Valorant Hesabı

Valorant Hesabımın içinde full yağmacı vandal vardır. Ayrıca Baltalı battle pass mevcuttur. Bunların yanında hesabım diamond 1 rütbesindedir. Hesabın içinde 125vp 300 radyanit bulunmaktadır. Bunun sayesinde istediğiniz skinleri alıp istediğiniz kadar geliştirebilirsiniz. Hesap betadan beri...
  9. Awerquan

Video boyutunu nasıl küçültürüm?

Whastsapptan atacak kadar küçültmeniz zor. Handbreak uygulamasını deneyin veya gmail üzerinden atın.
  10. Awerquan

Bu sistemi hangi özelliştirmelerle almalıyım ?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  11. Awerquan

Aslında kasayı yükseltmeyi düşünüyordum. Sıvı sooğutma yerine se 224 nasıl olur sence ?
  12. Awerquan

Arkadaşlar imzamdaki sistemi 14k'ya satmış bulunmaktayım. Yerine https://www.itopya.com/king-1-efe-uygac-amd-ryzen-5-5600x-msi-radeon-rx-6700-xt-gaming-x-12gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-gaming-bilgisayar-1/ bu sistemi alacağım ancak 1000tl fazla param var. Bu paraya kasa veya soğutucu anlamında...
  13. Awerquan

Günün hangi saatlerinde mutlu oluyorsunuz?

olmuyorum
  14. Awerquan

CS:GO'da Neden Rank Alamadım?

Hocam arkadaş onu sormuyor ki. Neden rank atlayamadığını soruyor.
  15. Awerquan

24K PC öneri imzamdaki pc düzeyinde

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-ares-ryzen-5-5600x-16gb-1tb-nvme-m2-ssd-rtx3080-gaming-pc-p-39840
Top Bottom