bariskarali isimli üyenin son içerikleri

1. bariskarali

Yardım Iphone 13 128 GB mı 256 GB mı alıyım?

Arkadaslar yarin yeni bir telefon alacağım. Benim suanda kullandığım 128 GB bir telefon o kadar foto vs olmasına rağmen hala 70 GB boş alan var. Ama çoğu kişi iphone 13 un video ve fotolarının boyutlarının büyük olduğunu ve çok çabuk dolduğunu söylediler. Bende öyle fazla arşiv yapma şeyi yok...
  2. bariskarali

Yardım Yurt dışı S10 plus ne kadara gider?

Arkadaslar 2019 da yurt dışından s10 plus almıştım. Pasaportuma kayıt yaptırdım. Benden başkası kullanamıyordu. Ama artık onu cozmusler. Pasaport kaydını sildirip yeniden imei kayıt yapınca herkes kullanabiliyor. Bende bunu satıp yeni bir telefon alayım diyorum. Sizce kaca gider suan ki tr...
  3. bariskarali

Yardım 15.000 TL ye Laptop önerisi lazım.

Arkadaslar bu fiyata daha iyisi alınır mı? Sizce nasıl fiyat?. Değer mi kafama yatarsa hemen alacam. https://www.itopya.com/msi-katana-gf76-11uc-060xtr-i7-11800h-8gb-ddr4-rtx3050-gddr6-4gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-freedos-n_u14034
  4. bariskarali

Yardım Hyperx Cloud Mix Nasil PC ye bağlanir?

Arkadaslae hyperx cloud mix kulakligim var. Pc ye bağlamak için galiba pc ye takmam gereken bir aparat almam lazımmış. Nasıl bise almam lazım? Kaliteli kopma sorunu yapmayacak bise almak istiyorum. Nasıl yapacam bunu yardım edecek birisi var mı? 1638123688 Bluetooth 4.0 alsam sıkıntı çıkarır mı?
  5. bariskarali

Yardım Steame Bu kadar Para yatırmak mantıklı mı ?

Suanda değer kaybedecek bir skin yok. Dolar yükseldi çünküm float değeri de iyi ise çok daha iyi değerlenir.
  6. bariskarali

Yardım Steame Bu kadar Para yatırmak mantıklı mı ?

15 bin TL ye oyun değil de nadir koleksiyon öğeleri veya cs go envanteri alsan çok kar ederdin. Örneğin bicak fiyatlari 1 yılda 2 kat arttı nerdeyse. Ama oyun için hesap alacak olan zor. Bu hesabı alacak kişi yoktur. Sen bu hesabı hobilik koleksiyon için yapmışsın.
  7. bariskarali

Bilgisayar fiyatları?

Bekleme al.
  8. bariskarali

Yardım 800 TL ye kadar Kulaklık Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B00SAYCVTQ?tag=akakceprime-21 sadece şunu diyorum bu dolar kurunda bu fiyata kaçırma. Ben 4 sene kullandım. Çok sağlam ürün.
  9. bariskarali

Yardım Pasaportuma Kayıtlı telefonumu satamıyorum!

Cihazım çift simli. Turkiyede satılan modelden değil. Diğer sim olayını tam anlamadım. 3 yılı doldurduğum da ikisi birden açılmayacak mi yoksa sadece sim 1 mi aktif olacak
  10. bariskarali

Olmuyor deniyorum. Başka kişinin hattını okumuyor.
  11. bariskarali

Arkadaslar kendime 2019 da ilk çıktığı günlerde Samsung s10+ getirmiştim yurt dışından. Ozamanlar çok yeni bir cihaz olduğu için imei atilamiyordu bende pasaportuma kayıt yaptırdım. Şimdi sorun şu telefonumu satıp, üst model almak istiyorum ama pasaport benim adıma olduğu için sadece benim...
  12. bariskarali

Giorgio Armani - Acqua Di Gio Profumo Parfüm kullanan var mi?

Uzun zamandır araştırıyorum. Kullanan herkes memnun. Birde burda ki arkadaşlarıma sorayim dedim. Aramızda bu parfümü kullanan var mı? Almayı düşünüyorum.
  13. bariskarali

Yardım Oyuncu Koltuğu Önerisi (Terletmeyecek)

Hawkın kumaş model koltukları var. Onlar terleme yapmaz. Deri olan her koltuk terleme yapar.
  14. bariskarali

Yardım Squid Game aile ile izlenir mi?

Argo falan çok sıkıntı değil. Adana da yaşıyorum gunde buralarda nazik konuşan insan az var zaten. Ki filmin konusu belli cinselljk olarak fazla cinsel lik varsa izlenmez zaten.
Top Bottom