bassictr isimli üyenin son içerikleri

1. B

%100 Disk kullanimi sorunu ssd

sysmain durdurulmus durumda daha onceden denemisim muhtemelen, bu diskim birincil disk degil windows baska bir ssd de 2 ssd var onun bir sorunu yok ikincil disk sistemde sikinti yaratiyor.
  2. B

%100 Disk kullanimi sorunu ssd

Resimdeki gibi disk birdenbire %100 oluyor ve dusmuyor. Bilgisayar arada birkac saniyelik drop yiyor bu yuzden oldugunu dusunuyorum.
  3. B

Steam kartımdan sürekli para çekiyor yardım

Bende yaşamıştım bu durumu ama erken farkettim diyebilirim provizyondayken bankayi aradim iptalini gerçekleştirdiler.Normalde bir kere satın alma yapmıştim iki tane işlem gozukuyordu bankada.
  4. B

m2 ssdiyi başka bir anakarta tak

Butce 5 TL 😂😂 Evet bu arada olur.
  5. B

MONSTER TULPAR T7 V20.2 KAÇ TL'ye İLANA KOYMALIYIM

15 ağustos 2020 olarak değiştirirseniz güzel olur tarihi hatalı yazmışsınız. https://www.sahibinden.com/monster-laptop?query_text_mf=t7+20.2&query_text=t7+20.2 Sahibindende en ucuzu 15.399 TL Bu fiyata göre bir şeyler düşünebilirsiniz.
  6. B

❌İndirim Bitti! Powercolor 6750 XT 675 TL💥💥💥💥💥

Genel yorumlar bu şekilde güven vermiyor.
  7. B

Nereden Steam Puanı alabilirim?

merhaba merak ettiğim bir konu var siz mesela 600 puan değerinde(Örn: Hazine) ödül gönderdiğinizde hesaba 600 olarak mı geçiyor yoksa komisyon filan oluyormu steamde
  8. B

Custom Klavye Arıyorum TKL

Custom TKL klavye arıyorum önerilere açığım.
  9. B

Luna dan tek kazanan benim galiba

Ben kazandım diyince 5 10 katı yaptı zannettim :ROFLMAO:
  10. B

🔥İndirim 1660 Süper 6.188,99 ₺ // Güncelleme : Fiyat 5.698,98 ₺ ye düşmüş.

İndirim Bitti olarak işaretleyecektim fakat fiyatı 5.698,98 ₺ ye düşmüş belki ilgilenen vardır diye yazayım.
  11. B

DA forumda nasıl Bronze olunuyor?

Nickinin altında mesajlar yazıyor 13 adet mesaj atmışsın.
  12. B

Ana Konu 🔥 Yayında ! Donanım Arşivi Foruma Özel Sistem !

Başkasının rütbesi 80+ bronz ve son 3 ay aktifse katılabilir sende ona parasını verirsin.
  13. B

Whatsapp’tan gelen kod

Mesaj direkt Whatsapp adlı olması gerekiyor. Numara filan varsa dikkat et farklı bir olay olabilir.
  14. B

ping değerim arttı vpn kullanmıyorum her siteye gire biliyorum

bende ping sorunu yok ama kısıtlama konusunda aynı şekilde biraz özgür internet kullanıyoruz en azından diğer markalara göre :)
Top Bottom