bayalpaslan08 isimli üyenin son içerikleri

1. B

Kıl dönmesi ameliyatı

Zaten 1 sene oldu teşhis konalı. Doktor yurtdışına çıktı diye erteledim. Sonrasında yaz geldi tatile gittim vs. okul başladı derken bugün oldu. Ben artık olmaya karar verdim. Aynı doktoruma gittim gümüş nitrat çubuğu tedavisi uyguladı, 2 hafta sonra tekrar gel uygulayacağım tekrar dedi. Benim...
  2. B

Kıl dönmesi ameliyatı

Spinal anestezi biraz sıkıntı diye okumuştum. Şiddetli baş ağrısı yapıyor diye yaşadın mı sen? Evet bana lokal anestezi ile yapılacak. Özel klinikte olacağım. İdea klinik. Belki biliyorsundur. Lazer epilasyona gitmem şart zaten bu ameliyattan sonra. O acıtıyor mu bilmiyorum..
  3. B

Kıl dönmesi ameliyatı

Anladım. Sen kaç yaşındasın şu an. Ben son sınıfım üni sınavına girecem bu sene. Bu meret sınav zamanı gelip çattığında rahat bırakmaz diye korkuyorum. 1708283661 Tüh ya..
  4. B

Kıl dönmesi ameliyatı

Kral bana yardımcı olur musun ya gerçekten ürkmüyorum desem yalan olur. Seninki tekrarlamadı değil mi? Evet basit bir yöntem fakat eski forumları(2008, 2011, 2014, 2016 yılları gibi) okuduğumda bu yöntemle ilgili sıkıntıları olan olmuş ben bundan dolayı çekiniyorum biraz. Şimdi daha da...
  5. B

Kıl dönmesi ameliyatı

Farkındayım fakat ben ameliyatı olduktan sonra bisiklet sürmeyi düşünüyorum (uzun yol günde 30 kilometre gibi) bisiklet kuyruk sokumuna baskı yaptığı için nükseder diye korkuyorum ameliyattan ziyade..
  6. B

Kıl dönmesi ameliyatı

Arkadaşlar ben salı günü bu ameliyatı olmayı düşünüyorum. Mikro sinüsektomi yöntemiyle olacağım. Bu yöntemi olan var mı? Varsa ne gibi şeyler yaşadı? Bu yöntemi önerir misiniz? Acil dönüşlerinize ihtiyacım var. Bir an önce olup iyileşmem tek temennim.
  7. B

WhatsApp Aero'dan normal WhatsApp'a geçiş

Oluyor fakat ben nasıl yapacağımı bilmiyorum, birde oradan normal WhatsAppa nasıl geçireceğim mesajlarımı? Biliyorsanız lütfen yardım edin
  8. B

WhatsApp Aero'dan normal WhatsApp'a geçiş

Arkadaşlar internette araştırdım fakat doğru düzgün bir çözüm bulamadım ben WhatsApp Aero yüklemiştim çok önce şimdi ben onu silip normal WhatsApp'a geçmek istiyorum telefonum Android ve mesajlarımı kaybetmek istemiyorum hepsi çok önemli benim için ve WhatsApp uyarı verdi resmi uygulamayı...
  9. B

Çözüldü✓ Samsung 970 Evo Plus

Gayet memnunum hiç sorun yaşatmaı şu ana kadar bana. Alabilirsiniz istiyorsanız.
  10. B

Instagram Instagram story atlıyor sorunu

Arkadaşlar ben bir kişinin öne çıkanlarımı bakıyorum bir yere 3 foto koymuş mesela ikincisine geçerken ilkine geri döndürüyor. Neden olabilir? Birde ikinci öne çıkana girdiğimde bu hikayeye erişilemiyor diyor. Neden yapıyor olabilir bunu? Kendisine sorduğumda Instagram da sorun vardır dedi sizce...
  11. B

Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary (ÇÖZÜLDÜ)

Arkadaşlar aşağıda fotoğrafını koydum. Acquiring license for fs-base-history yazan cümle. Bunun süresi ne kadar sürer bilen var mı? Veya daha önce indiren..
  12. B

Yardım Türk Telekom VDSL geçişte saçma şekilde sorun

Anladım. Teşekkür ederim. O halde ekiplerj bekleyeceğim.
  13. B

🔥İndirim Sapphire Pulse Radeon RX 6600 XT 6100TL

6700 dü o pardon. Ben aldım daha geçen hafta 700 lira daha verip almak daha mantıklı.
  14. B

🔥İndirim Sapphire Pulse Radeon RX 6600 XT 6100TL

700 daha koyup sinerjiden RX 6800 almak daha mantıklı geldi bana. Tabii bütçe meselesi.
Top Bottom