BEDRİN_ASLANI isimli üyenin son içerikleri

1. BEDRİN_ASLANI

İ3 10100F GTX 980 Tİ sistem Death Stranding çöküyor

kardeşim ben hiç giremedim fixleme var ama aynı hata bendede yapdım olmadı galiba ekran kartı yüksek istiyor 960m var bendede
  2. BEDRİN_ASLANI

Death stranding 960m 4gb nasıl açarım hata alıyorum

Arkadaşlar yardım edin youtubeden fişleyen dosyaları indiriyorum ama açılmıyor bu ekran kartıyla düşün fps olsa nasıl oynayabilirim
  3. BEDRİN_ASLANI

Red mi 12 pro oyun oynarken arama ekranına geçiyor

red mi 12 pro aldım oyun oynarken telefon çalıyor arama ekranına dönüyor eski samnsung telefonumda bu olay olmuyordu biri aradında açıyordum konuşurken oyun oynamaya devam edebiliyordum redmi not 12 proda bu özellik varmı varsa nasıl açaçam yardımcı olursanız sevinirim
  4. BEDRİN_ASLANI

Yardım ARKADAŞIN GMAIL telefonumu sıfırlanmış yardım edin

1680895153 G mail bende aktif bile değildi anlamadım gelen kutusuna baktık sadece
  5. BEDRİN_ASLANI

Kardeşim onun telefonuna başka telefonda açık sıfırla diye uyarı gitmiş oda sıfırlamış geldim telefonda her şey gitmiş e posta istiyor benden fabrika ayarlarına dönmüş
  6. BEDRİN_ASLANI

Arkadaşlar gitmiş her şey telefon şarjdaydı gelince sıfırlanmış her şey gitmiş nasıl geri getirecem bu nasıl mümkün olabilir ARKADAŞIN gmail açtım telefondan sadece 1 kaç gün sonra ona uyarı gitmiş sıfırlanmış demiş telefonumda açık bile değildi nasıl geri getirecem herşeyi kendi email açıktı...
  7. BEDRİN_ASLANI

steamdeapex legends oyun durduramıyorum

hayır malesef apex ilgili facebook dada bazı arkadaşlardada aynı sorun oluşmuş
  8. BEDRİN_ASLANI

hayır bro tek ben varım artı apex hesabımda herhangi maç gözükmüyor artı o zaman başka biri bağlı çıkış yapılıyor der güvenilir bende bi şekilde silmeyi başardım yükleme yapıyorum tekrar 1670208117 Yok malesef oda kapalı
  9. BEDRİN_ASLANI

steamda apex legends oyun çalışıyor diyor durduramıyorum pc açıp kapatıyorum olmuyor artı görev yöneticisinde yok oyun kaldıramıyorumda böle bişey başına gelen oldu mu
  10. BEDRİN_ASLANI

süperbox devir etmek isteyen istanbul içi yüzyüze

süperbox olup faturasını öderim yüzyüze olacak tel no veririm sıkıntı olmazsa taahhüt zamanına kadar kulanırım şimdiki paketler çok pahalı kanpanya vardı kaçırdım istanbul sultangazi cebeci yakınlarında olan yada gelebilen olursa anlaşırız
  11. BEDRİN_ASLANI

İş yerimde steam oyunlar engellendi nasıl açabilirim

evet serverlerden engelliyorlar :) 1631527246 1631527407 kaç yetkili var 4 patron burdakı ofis hariç merkez ofis var bilişimciler 500 mb internet hızını bile 35 veriyorlar bize yeter size konustuk ama merkez açmıyor bi çaresi var mı diye umut ışığı arıyorum ürk net turk telekom alt yapısı yok...
  12. BEDRİN_ASLANI

konuyu sana açıklayım çok ileri gitme istersen iş başında oyun oynanmaz zaten oynamıyoruz iş yerinde koğuşlara sunulan internet kendi pc ve iş dışında oyun oynuyorum ve yatılı işcileriz gurbette
  13. BEDRİN_ASLANI

O kadarını anlamıyorum bi çok port koymuşlar büyük kasa gibi ordan cat5 kabloyla çekdim kurcalamakda istemiyorum dns ayarlarını
  14. BEDRİN_ASLANI

Denedim ücretsiz vpn ama olmadı bazı film sitelerini bile engellemişler açmadı vpn açıkken
  15. BEDRİN_ASLANI

S.a arkadaş bana yardimci olun steam bazı siteler ve oyunlar engellendi şirket internetinde steam girmiyor girsem bile güncelleme bile yapamıyorum bu engelleri nasıl çözebilirim
Top Bottom