BeerDrinker isimli üyenin son içerikleri

1. BeerDrinker

🔥İndirim RX 7900 GRE 16GB EKRAN KARTI 20.799TL

12400f ve 650w psu yeter mi? 2k da çok darboğaz yer miyim yoksa tölere edilebilir bir darboğaz mı olur?
  2. BeerDrinker

CS2 rtx 4060 İ5 13500h düşük fps ve gpu kullanımı

Hocam çözebildin mi sorununu?
  3. BeerDrinker

CS2 Düşük Çözünürlük Darboğaz Sorunu

Oyunu 1080p ye ve 2k ya alınca da yaklaşık aynı fps yi alıyorum düşük çözünürlüklerle. En azından ekranın tazeleme hızına yaklaşmak istiyorum açıkçası.
  4. BeerDrinker

CS2 Düşük Çözünürlük Darboğaz Sorunu

Herkese selamlar, Geçtiğimiz hafta 260hz monitör aldım. CS2 oynarken 1280x1024 ve yakın olan düşük çözünürlüklerde bir türlü 260 fps civarı alamıyorum. Rekabetçi maçlarda 200 220 arası, deathmatchde 150 200 arası alıyorum. Oyunun grafik ayarlarını kurcaladım fakat değişen bir şey yok. Sanırım...
  5. BeerDrinker

🔥İndirim Asus RX 7900 XT Tuf Gaming O20G-GAMING GDDR6 - 27481 ₺

12400f işlemcim ve 650w corsair psum var. Monitör 2k 240hz sizce alınır mı? İşlemci ve psu yeter mi?
  6. BeerDrinker

Bilgisayarı açınca beyaz bir ekran çıkıyor

Herkese selamlar, Bilgisayarımı açınca veya yeniden başlatınca Windows parolamı girdikten sonra fotoğraftaki ekran 5 saniye çıkıp Windows geliyor. Bilgisayarın çalışmasında bir etkisi olmadı fakat nedenini merak ettim. Herhangi bir şey de yazmadığı için nasıl çözeceğimi bulamadım. Bu...
  7. PS4 SLIM 500 GB - 2 KOL 1 TANESI ORIJINAL + GOW RAGNAROK

PS4 SLIM 500 GB - 2 KOL 1 TANESI ORIJINAL + GOW RAGNAROK

Bilinçli kullanıcıyım. Yıllardır sorunsuzca oynamaktayım. Playstation'umun herhangi bir sorunu yoktur. Neredeyse playstation'a çıkan her oyunu sorunsuzca oynadım. 2 Adet Kol mevcut. Birincisi Orijinal Dualshock 4 v2 olup diğeri ise Polosmart markadır. 2 kişi FIFA vb. oyunlar rahatlıkla...
  8. BeerDrinker

10000 TL'ye RX 6750 XT Alınır mı?

12400f kullanıyorum.
  9. BeerDrinker

10000 TL'ye RX 6750 XT Alınır mı?

Hocam aynı modelin Rx 6700xt sini kullanıyorum. Cashback ile 8 bine almıştım. Sıcaklık vb değerlerden çok memnunum. Spec Delta RGB kasada daha 65 dereceyi geçemedim oyun oynarken. Bu fiyata tavsiye ederim. Oyun performansından söz etmeye zaten gerek yok.
  10. BeerDrinker

Akım Korumalı Prize Üçlü Priz Takılır mı ?

Herkese selamlar. Geçenlerde akım koruyucu Brennstauhl 6 girişli 2 metrelik akım koruyucu priz almıştım. Fakat boyu yetmiyor. Bunu prize takıp girişlerden birine herhangi bir uzun üçlü taksam görevini yerine getirir mi? Bir sorun cıkar mı? Teşekkürler
  11. BeerDrinker

Asus Cashback Alabilen Oldu mu?

Herkese selamlar. Ağustosun başında Asus Dual rx 6700xt almıştım. Cashback Başvurumu yaptım onaylandı olarak gözüküyor. Ekim oldu fakat para hala gelmedi. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler
  12. BeerDrinker

Corsair Spec Delta RGB Anakart Bağlantısı (Asus)

Dostum konuyu iyi ki açmışsın. 2 gündür uğraşıyordum halletttim. Çok teşekkür ederim.
  13. BeerDrinker

🔥İndirim HyperX Alloy Core RGB Membran Oyun Klavyesi 478 TL

Temmuzun ortasında forumda konu görmüştüm amazondan 390tlye o zaman aldım. Ama piyasası 500 civarıydı o zamanlar
  14. BeerDrinker

🔥İndirim HyperX Alloy Core RGB Membran Oyun Klavyesi 478 TL

Arkadaşlar ben bir kaç aydır kullanıyorum. Hem oyun amaçlı hem günlük kullanım. İkisi için de çok memnunum. Hem fps oyunları hem diğer oyunlar için çok ideal. Mekanik klavyeler kadar ses yapmıyor ve hissi güzel bana göre. RGB si ön ayarlı 3 veya 4 modda çalışıyor. Tavsiye ederim. Klavyenin...
  15. BeerDrinker

Sıfır Rx 6650 Xt mi 2.El 6700 Xt mi ?

Temiz ise cidden Rx 6700xt öneriyorum. Aralarındaki performans farkı çok ciddi.
Top Bottom