• B
      Berat sdf, Sorun çözüldü başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sorun çözüldü baktırdım parçalarda bir sıkıntı yok eski HDD mi görüntülemişim hata bende
    • B
      Berat sdf, PC durduk yere drop yiyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Önerdiginiz program varmı veya PC nin kendi programı falan 1710878179 Yok hocam patates oluyor
    • B
      Berat sdf, PC Teknik Sorunlar kategorisinde PC durduk yere drop yiyor başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba bir hafta önce bir yerden PC aldım ikinci el ama bı iki gündür kulaklığa zırr diye ses gelip PC drop yiyor YouTubda video izlerken bile oluyor...
    • B
      Gittim geldim orada bilgisayar çalışıyor ama burda görüntü gelmiyor bir türlü adama dedim ben iade etmek istiyorum diye adam bana el emeği var iki bin lira...
    • B
      Normalde hep araştiririm ama neden bilmiyorum busefer hiç bakmadım bile Sanki olacağı varmişta olmuş gibi kendim kaşindim bir tık heves ederek giriştim PC...
    • B
      Ama bize sıfır diyerek satıyorlar
    • B
      Dediğiniz gibi avukat tutsam daha çok tutar değmez 1710324031 Şimdi aradılar dedi gelin getirin size çalışır vaziyette geri vericez diyor
    • B
      Faturayı wp den gönderdi ama ekran kartını bile yanlış göndermiş
    • B
      Polisle gitsem faydası olurmu
    • B
      Oraya başka biriyle gidip polis çağırsam fayda eder mi? acaba alabilirmiyim bir sıkıntı çıkmadan parami
    • B
      Keşke herzaman araştiririm ama busefer nedense hiç araştirmadim bile çok pişmanım nasıl yapicam bilmiyorum 1710322327 Yanıma üç beş kişi alıp iade etmek...
    • B
      Berat sdf, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde Sorun çözüldü başlıklı bir konu açtı.
      Geçen gün bilgisayar almak için Esenyurt ventus bilgisayara(game world yazıyor camında) oraya gittik arayınca kargoya gittiler birazdan gelicekler diyerek...
    • B
      Berat sdf, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Hangisini almalıyım sizce başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba sarı siteden bilgisayar bakıyorum Distribütör garantili Rx 6600 xt ryzen 5600 500 GB SSD olan bir bilgisayar var 17000tl Birde kişinin kendisi...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,076
Üyeler
140,763
Son üye