beratx03 isimli üyenin son içerikleri

1. B

Playstation kollarım bir anda çalışmayı bıraktı 2 side

Arkadaşlar sabah kolları kullandım ama akşam tekrar oynamaya çalıştım iki kolda çalışmıyordu ve ne renk geliyor ne kolların ledi çalışıyor nolur yardımcı olun 1679776144 DS4 uygulamasındada gözükmüyor
  2. B

Ram hakkında sorum var.

letgodan buldum 650 TL rx 550 350 TL 2x8 16 gb ram anakartada bi 600-800 ayırırım 1615811583 anakart intel corpation DP965LT AAD41694-206
  3. B

Ram hakkında sorum var.

6 gb ram 9800 gt var ama rx 550 alcam anakartı cidden bilmiyorum 4 çekirdek işlemci var işlemciyide değiştircem 1615811181 ddr4 3200 mhz ona uygun işlemci önerebilirmisin birde
  4. B

Ram hakkında sorum var.

DDR4 8GB 3200Mhz PATRIOT RAM anakarta nasıl bakılıyo bilmiyorum
  5. B

Ram hakkında sorum var.

önemi varmı sadece anakart değilmi
  6. B

Ram hakkında sorum var.

Arkadaşlar ben uygun fiyata ddr4 3200 mhz ram buldum almayı düşünüyorum anakartıma uyumunu nasıl anlarım bide o ramlere uygun işlemci adı varmı uygun fiyata
  7. B

arkadaşlar bi hata alıyorum yardım edermisiniz?

9800 gt ekran kartım izlediğim adamda dx12 idi.
  8. B

arkadaşlar bi hata alıyorum yardım edermisiniz?

Arkadaşlar ben valorant oyununa girerken dx11 feature level hatası veriyor dx10 benim ekran kartı nasıl yükselticem?
  9. B

arkadaşlar yardım edin nolur

neyi anlamadın söyle yardım edeyim
  10. B

aldığımız pc yeni zaten bana sormadan arkadaşından almış belkide 10 senelik bilmiyorum ekran akrtı 2008 model 1614707000 arkadaşlar neden dalga geçiyosunuz belki kötü yazıyorum ama bişey sordum
  11. B

knk amcam bugün eskişehire gitti ben afyonda oturuyorum orası gece açıyomu orayı yalan söylüyor yani oraya uğraması imkansız
  12. B

hayır kanka anakart kötü değişmesi çok para falan demiş pc bozulmadı ama hiçbişey kaldırmıyo
  13. B

komikmisin şimdi
  14. B

evet
  15. B

amcam götürdü üzülme diye bende power tuşunu kapadım arkadakini açmamışlar bile
Top Bottom