berkaby isimli üyenin son içerikleri

1. B

Bu ne böyle Allah aşkına??? AC Valhalla güncelleme.

iade edin oynamayacaksanız. Hatta gelen parayla alın bi ac2 ac brotherhood blackflag falan keyfinize bakın. Parası karşılarsa tabii.
  2. B

Başka sitelerde 5.7k olan klavye 3k?

Aynen kardeşim iade olan ürünler tüm dünyada direkt olarak çöpe yollanıyor zaten.
  3. B

Başka sitelerde 5.7k olan klavye 3k?

Alınmış , kullanılmış ve sonucunda iade edilmiş. Bariz belli.
  4. B

BenQ Zowie Monitörlerde İndirim

Efsanedirler evde 2 tane var. 240hz olanı almanızı önermem çok pahalı kalıyor şuan. DyAc teknolojisinin 2 ayarı mevcut biri premium diğeri ise high. Şahsen premium kullanıyorum ve evet kararmışlık oluyor fakat alışabilirsiniz. Gözüne çok karanlık gelenler ise high ayarda kullanabilirler. Bunlar...
  5. B

Öneri Klavyemi upgradelemek istiyorum

hocam switchler zaten optik olduğu için klavyenize sadece optik switchler uyacaktır. Onun dışında optik switchler çok ta fark etmiyor hissiyat olarak birbirleri arasında.
  6. B

CS2 OW ban yedim yardım

ow ban benim bildiğim cs'da bayadır yok. Belki geri gelmiştir diyeceğim ama öyle olsa bilirdik. Ow ban yediyseniz g.o hocam maalesef oyunu bilmeyen adamlar girip ow yapınca sonuç bu oluyor bende zamanında sırf bu yüzden gereksiz ban yemiştim.
  7. B

Yeni bilgisayar aldım neler yapıcam

tüm sistem elemanlarini güncelle sonra unlost fps arttirma 2023
  8. B

🔥İndirim Razer Ornata V3 Klavye 684₺🔥🔥🔥

klavyede 5 tusa ayni anda bastigin an islemiyor ona gore alin alacaksaniz. Oyunlarda cok can sìkíyor
  9. B

🔥İndirim Logitech G213 Rgb Gaming Klavye 924₺🔥

2 yildir kullaniyorum hicbir sikintisi yok tas gibi klavye sert falan diyenler olmus katilmiyorum. Ama soyle bir sey var sanirim yeni serilerinde kronik problem mevcut cunku kuzenimde gecen aylarda aldi ve benimki ile onunkinin kablosunda olsun basim hissiyatinda olsun farklar mevcut. Logitech...
  10. B

🔥İndirim MOONDROP Chu 2 İEM Kulaklık 749 TL | Wraith E-Sports

bu tarz urunleri savunan herifleride hiç anlamam ha. hepsi vatani savunur gibi savunuyor diger urunlere salliyor sanki sanarsin yasamin sirrini cozmus. diyor ki bunu alirsin bide ustune ses karti alirsin bundan daha iyi kulaklik yok falan filan. Kardesim benim ben iyi bir kulaklik istiyorum adi...
Top Bottom