berkay enes isimli üyenin son içerikleri

1. berkay enes

HepsiJet Kargo İyimidir?

Belki sonradan bakan olur diye söyliyorum eğer yaşadığınız yer istanbulsa yarın kapında en kötü öbür gün kapında çevre illerde durum 2-3 gün oluyor fakat anadoluda tecrübem yok forumlara göre 5 güne kadar falan uzuyormuş eskiden şimdi nedir bilemem.
  2. berkay enes

Maksimum 8000TL Civarı 50" Televizyon Önerisi Olan Var Mı?

LG ve SAMSUNG bu iki markadan başka televizyona bakmayın. Bu 2 markanın adı yeter bütçenize uygun olan modeli ve paneli dikkat edersiniz en iyi seçimi yapmış olursunuz.
  3. berkay enes

1M araç önerisi bütçe 100 200k artar

Talisman olabilir.
  4. berkay enes

🔥 Marvel's Spider-Man Remastered Kırıldı!

oynama diyen yok kardeşim Eminim gow rdr2 gibi oyunlar oynamamışsındır yada çok çok sonra oynamışsındır yazık kendine bunu yapma senin 2 kuruş paran bi önemi yok.
  5. berkay enes

Turkcell 200 TL'ye 500 Mbps internet iyi mi?

Valla reis ister inan ister ananma gereksiz. 100mbps alıryorsan zaten 500mbps interneti kullanamiyorsun benim 100mbps var ama ben max 50 kullansam yine yetecek artacakda. Boşu boşu o kadar para verme.
  6. berkay enes

🔥 Marvel's Spider-Man Remastered Kırıldı!

Reis forum kurallarıan göre yasak her forumda neredeyse korsana teşvikten dolayı. İnternete yazın başı steamla başlayan virüs çıkmıyo ama ne kadar doğrudur siz bilisiniz.
  7. berkay enes

Türknet nasıl oluyorda bu kadar ucuz internet sağlıyabiliyor ?

İlk olarak bağlanmak sıkıntılı bir süreç bu süreci sıkıntı yaşamadan geçirirseniz çok memmun eder sizi.
  8. berkay enes

Eski okulumun yanında Roblox türkiye var

İyi fikir yatırım için iyi bir başlangıç. Bu arada youtube kanalları falan var roblox hesabına girip youtube sayfaları falanda var. https://www.youtube.com/channel/UCa9QBb3JJTnUi0s55h7D_sA
  9. berkay enes

Tabii öyle çOk komik. 1641841662 https://keremkiran59.wixsite.com/roblox/roblox-tr-yay%C4%B1nlar%C4%B1 wix kullanmasını bilmiyordum burdada kitapları varmış 😂.
  10. berkay enes

Cezzar Mustafa Ersin orta okulunu google mapsde arattığınızda hemen yanında Roblox Türkiye var ve sayfaları falan var müdüre sizce bunu demelimiyiz ? Arkadaşlarımla kendimi gülmemek için çok zor tutuyoz. google mapsdeki yeri Yer 2 çocuk tarafından açılmış ama lütfen telefon numarasını...
  11. berkay enes

Hangi Flash Belleği almalıyım?

Aralarında hiç biri tanınmış markalardan değil. Flahs bellek alırken sandisk yada kingston olması bence en iyisi kaliteli ve ürünleride güzel gözüküyor. Ayrıca en az 32gb almakta fayda var üzerine tıkla üzerine tıkla 2
  12. berkay enes

Yardım Coinbase coin aktarım sorunu

Daha yenisin bu işlerde merak etme takip edersen öğrenirsin keşke youtubedan coinbase den binanceye para nasıl çekilir diye aratıp azcık videoları izleseydin emin olmadığın sanal paralarda youtube tam bir çözücüdür iyi kazanmalar.
  13. berkay enes

Steam İade Hakkında Yardım

Yanlış bilmiyorsam Oyun ayrı Dlc ayrı mantıkta sıra sıra hepsini iade et tam 40 TL ni alırsın.
  14. berkay enes

Okullarda Neden Güvenlik Yok?

Şahsen kendi okulumda beden hocaları maskeyi yarım takiyorlar mesafe falan filan hiç önemsenmiyor parada toplanmadı.
  15. berkay enes

Cinamarine 15 TL hediye kartını nasıl alabilirim ?

Oturduğum yerde tek 2 tane sinama var bu 2 tane sinamada cinamarine orion adlı alışveriş merkezinde, sitesinde kampanyalar bölümünde bunu gördüm ama ne bir detayı var nede her hangi bir açıklaması. Bilgisi olan lütfen yardım edebilirmi ? http://www.orionavm.com.tr/# kampanyalar bölümünde yer...
Top Bottom