Neler Yeni

Yardım Coinbase coin aktarım sorunu

Tolgax güneş

80+ Bronze
Arkadaşlar 100 TL den fazla param var binance borsasına aktarmak istiyince nedense 100 küsür para 30 TL'ye düşüyor neden böyle oluyor ?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
YILDIRIM
Arkadaşlar 100 TL den fazla param var binance borsasına aktarmak istiyince nedense 100 küsür para 30 TL'ye düşüyor neden böyle oluyor ?
Elindeki coinleri xlm ye çevirip göndermen gerekiyor çevirmene rağmen mi 30 TL olarak gözüküyor ?

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Komisyonu yüksek bir coin transfer ediyorsundur. XLM çevirip göndermeyi dene.

Tolgax güneş

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elindeki coinleri xlm ye çevirip göndermen gerekiyor çevirmene rağmen mi 30 TL olarak gözüküyor ?
Komisyonu yüksek bir coin transfer ediyorsundur. XLM çevirip göndermeyi dene.
Benim salaklığım mana ile yaptım BTC hesabıma gönderdim boş yere gitti btc bana bu paranın iadesini yapıcak ama o 100 küsürün iadesini yapmicak.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
berkay enes demir
Benim salaklığım mana ile yaptım BTC hesabıma gönderdim boş yere gitti btc bana bu paranın iadesini yapıcak ama o 100 küsürün iadesini yapmicak.
Daha yenisin bu işlerde merak etme takip edersen öğrenirsin keşke youtubedan coinbase den binanceye para nasıl çekilir diye aratıp azcık videoları izleseydin emin olmadığın sanal paralarda youtube tam bir çözücüdür iyi kazanmalar.

Tolgax güneş

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha yenisin bu işlerde merak etme takip edersen öğrenirsin keşke youtubedan coinbase den binanceye para nasıl çekilir diye aratıp azcık videoları izleseydin emin olmadığın sanal paralarda youtube tam bir çözücüdür iyi kazanmalar.
Heyecan yaptım biraz ondan dolayı araştırmaya devam ediyorum.

Top Bottom