berke.ugur isimli üyenin son içerikleri

1. B

Metro Last Light Redux İle ilgili sorum

Last ligth da bu yüzden 2 son var zaten oyunun seri olarak devam edebilmesi için. 1. iyi son artyom ölmüyor( bu sonu yapmak AŞIRI zor) 2.kötü son(kahramanlıkla biten son diyebiliriz) artyom dügmeye basıp kendide dahil yanında ki kötüleride öldürüp oyun bitiyor.
  2. B

İnstagram yorumların devamı açılmıyor.

Her hangi bir hesap fark etmeksizin yorumlarına girdiğim zaman ana yorumlar gözüküyor ama yanıt olarak verilen yorumları açamıyorum. İnstagramda başka hiç bir sıkıntı yok gayet normal çalışıyor. 30 dakka önce play storedan otomatik güncelleme yapmış instagram uygulaması. Güncellemeyle alakalı...
  3. B

Rage 2 oyununun türkçe yaması var mı ?

Tamamdır sağolun 👍
  4. B

Çeviri yüzdesi 85de o yüzden dedim
  5. B

Şuan da indirebileceğim yama var mı peki yoksa mecbur bitmesini mi bekliyeceğim
  6. B

Teşekkür ederim sağolun
  7. B

Ücreti ne kadar acaba göremedim de
  8. B

Epic games'in ücretsiz verdiği rage 2 oyununu türkçe yama ile oynamak mümkün mü ? Ben türkçe yamasını bulamadım eğer türkçe yama oluyorsa nereden indirebileceğimi söyleyebilir misiniz.
  9. B

Elimde olan orjinal cd'li oyunu nasıl oynayabilirim ?

Demek istediğinizi anladım saolun tekrardan 😂
  10. B

Teşekkür ederim. Bildiğiniz başka bir seçenek yoksa alırım bundan.
  11. B

Bende GTA 4'ün orjinal paketli cd versiyonu var. Bu oyunu oynayıp hem eskileri hatırlamak hemde vakit öldürmek istiyorum. Sıkıntım şu; laptopumda cd okuyucu yok. Bu cd versiyonu oyunu, laptopumda oynabilme imkanım var mı ? Bilen üyeler yazarsa çok sevinirim.
  12. B

Sürekli Kasıtlı Tartışma Çıkarmak için Konu Açanlar Hakkında

Ben az önce doğruluğunu tartışmaya yönelik bir konu açmadım. Bu siteyi kullananlar varsa zararı var mıdir diye sordum. Her seferinde sorduğum soru bi oraya bi buraya çekildi. Bir daha söylüyorum korsanı desteklemiyorum sorduğum soruya cevap arıyorum. Ama maalesef sorduğum soru hariç her şey...
  13. B

Sağlamindir sitesinden korsan oyun indirmek zararlı mıdır?

Dostum benim sorduğum soruyu hala cevaplamadın farkındaysan neyin tribindesin bilmiyorum ama sorduğum soru sağlamindir sitesinden indirmek zararlımidır sen bana gelip crack oyunu savunuyor diyorsun Allah için tek bir şey soracam neden sadece sorduğum soruya cevap vermiyorsun ben seninle burda...
  14. B

Belirttiğim gibi korsan oyuna karşıyım ama fiyatlarıda belli teşekkürler yorumun için
  15. B

Ben burada doğruluğunu tartışmaya yönelik bir konu açmadım. Bu siteyi kullananlar varsa zararı var mıdir diye sordum. Her seferinde sorduğum soruyu bi oraya bi buraya çektin. Bak bir daha söylüyorum korsanı desteklemiyorum sorduğum soruya cevap arıyorum. Artık anla şunu.
Top Bottom