Neler Yeni

Metro Last Light Redux İle ilgili sorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Selim Çolak
Arkadaşlar oyunu bitirmeyenler okumasın Ağır Spoiler var,

Sonda Artyom Miller Bomba patlamasında öldü, Şimdi Metro Exodus'ta Artyom'u oynamak saçma olmayacak mı?

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Belkide " QanDiRdİmm ZaAaAaa xD " diyerek oyuna geri eklemislerdir. 🤣🤣

Şaka bir yana ,
Artyom un ölmediği bir zamanı anlatıyor olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Selim Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belkide " QanDiRdİmm ZaAaAaa xD " diyerek oyuna geri eklemislerdir. 🤣🤣

Şaka bir yana ,
Artyom un ölmediği bir zamanı anlatıyor olabilir.
Hayır gelecekte oynuyor diye biliyorum ya hocam bu nasıl son ya Allah için kilitleme trafik kazası gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Selim Çolak
Oyunun iki sonu yok muydu? Birinde düğmeye basıyor ama ötekinde basmıyordu.
Hocam işte benimkinde bastı düğmeye, ne kadar saçma bi olay ya şimdi Bende öldü gözüktü, Şimdi Metro Exodusta hiç yaşanmamış gibi mi devam edecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berke uğur
Arkadaşlar oyunu bitirmeyenler okumasın Ağır Spoiler var,

Sonda Artyom Miller Bomba patlamasında öldü, Şimdi Metro Exodus'ta Artyom'u oynamak saçma olmayacak mı?
Last ligth da bu yüzden 2 son var zaten oyunun seri olarak devam edebilmesi için. 1. iyi son artyom ölmüyor( bu sonu yapmak AŞIRI zor) 2.kötü son(kahramanlıkla biten son diyebiliriz) artyom dügmeye basıp kendide dahil yanında ki kötüleride öldürüp oyun bitiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Selim Çolak
Last ligth da bu yüzden 2 son var zaten oyunun seri olarak devam edebilmesi için. 1. iyi son artyom ölmüyor( bu sonu yapmak AŞIRI zor) 2.kötü son(kahramanlıkla biten son diyebiliriz) artyom dügmeye basıp kendide dahil yanında ki kötüleride öldürüp oyun bitiyor.
Hocam diyorum ki bende düğmeye bastı ve Artyom ve ekip öldü, Metro Exodus oynayacağım şimdi Artyom ölmemiş gibi mi gelicek yani çok saçma olmaz mı?

YusufArda000

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Hocam diyorum ki bende düğmeye bastı ve Artyom ve ekip öldü, Metro Exodus oynayacağım şimdi Artyom ölmemiş gibi mi gelicek yani çok saçma olmaz mı?
Hocam oyun başlar başlamaz jenerik çıkmasından daha iyi zaten 2033'de de verdiğimiz kararın da Last Light'a etkisi yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Selim Çolak
Hocam siz beni yanlış anlamışsınız ben demiyorum zaten Etkisi var diye ben dedim ki, Metro Last Light'ı bitirdim ve Kötü son olarak bitti Artyom ve Komutan Miller patlamada öldü, Yavru Karaderilide Ailesini kurtarıp gitti, Şimdi Metro Exodus'a başlayacağım fakat Artyom yaşıyor olacak yani çok saçma olucak çünkü Artyom ölmüştü bunu açıklamaları gerekmez mi?
Hocam oyun başlar başlamaz jenerik çıkmasından daha iyi zaten 2033'de de verdiğimiz kararın da Last Light'a etkisi yok.

Top Bottom