Berketigin isimli üyenin son içerikleri

1. B

Uygulama açmama veya yanıt vermeme sorunu

İyi günler arkadaşlar ikinci el alıp kurduğum bir harddiskte yaşadığım sıkıntıyı yazıyorum sizlere Bilgisayarın açılma süresi 15-20 sn gibi bir süre yavaş değil fakat açılan klasörler gelan sürekli yanıt vermiyor chrome dan bir şey aratamıyorum açılıyor fakat arama yapmıyor ayarlar kısmı...
  2. B

Gigabyte A320m s2h anakart format atamıyorum yardım

Ssd ler de çok pahalı ya harddisk sparişi verdim yeni umarım sorun harddisktedir başka para kalmadı çünkü 1596122262 Hocam 120lik alıcaktım fakat grafik tasarım işiyle de uğraştığım için video tasarımı felam da var bunun yarısına Windows kuruluyor zaten 60-70 gb kalıyor geriye bu da bana yetmez...
  3. B

Maalesef ssd ler de Çok pahalı mecburen harddisk alıcam hep depolama sorunu da çözülür
  4. B

Hay arkadaş işe bak ya ilk defa yaşıyorum böyle bir şey hiç bir şeyi açmıyor güncellicem onu da yapamıyorum yanıt vermiyor sürekli mecbur yeni harddisk alıcam şimdi
  5. B

Şimdi açtık kurduk bilgisayarı fakat bu seferde ne ayarları açıyor ne bilgisayarım kısmını açıyor sürekli yanıt vermiyor diyor yada donuyor
  6. B

Kendim alacaktım fakat arkadaşım kullanmadığını çalıştığını söyleyince bütçeden dolayı kabul ettim bende mecburen yeni harddisk alsaydım daha az yorucu olurdu 😂
  7. B

Peki bu durum harddiski formatlayınca düzelir mi
  8. B

Arkadaşlar 3 gün önce itopya dan bir Bilgisayar topladım Athlon 3000g Hyperx 4gb ram 2x Gigabyte a320m s2h anakart Şimdi buraya kadar her şey tamam Harddisk almadım arkadaşımın eski çalışan bir harddiskini aldım kendisi bana çalışıp çalışmadığını deneyerek verdiğini söyledi Harddiski...
Top Bottom