berkyekeduz isimli üyenin son içerikleri

1. B

❌İndirim Bitti! Kars Bakkaliyesi Eski Kaşar 1kg 379TL

hocam genellikle yerel esnaflardan söylüyorum, rızık peynircilik, alibey kaşar bu firmalar iyidir Alibeyköy göle, ardahan menşeili üretiyor bildiğim bir kaç yerel esnafın linkini bırakıyorum https://malakanpeynircilik.com/ Rızık Peynircilik (Favorim) kaşar peyniri haricinde farklı bi tat...
  2. B

❌İndirim Bitti! Kars Bakkaliyesi Eski Kaşar 1kg 379TL

selamlar arkadaşlar bir karslı olarak fiyatların bi tık yüksek olduğunu düsünüyorum yerli 400-450 liraya gravyer peyniri alabilirsiniz ki masterpiece ürünüdür karsın yerli esnafları kargo yapıyor. Eski kars kaşarınıda 280-330 arası bulabilirsiniz o şekilde almanız daha uyguna gelebilir iyi...
  3. B

Yardım Hangi Klavyeyi almalıyım.

Hocam selamlar magic refiner mı arkadaşın attığı dierya dk61 se mi yoksa bu mu 3'ü arasında kaldım açıkcası destek olabilirseniz memnun olurum...
  4. B

🔥İndirim Arnica Mutfak Robotu 209₺ %25 İndirim🔥🔥

Bekleme listesine alıyor ancak %100 dolmuş zor gelmez.
  5. B

❌İndirim Bitti! TCL MTRO200BT 299TL!!!

Evet hocam anlık çıktı ve bitti zaten :/
  6. B

Bu satıcıda anlık düştü
  7. B

Suan 299 arkadaşlar 1659897631 Anlık değiştirdiler.
  8. B

🔥İndirim Logitech F710 428 TL!

Aldık amazondan en iyisi kafa rahat. daha öncesinde vardı usbsini kaybettim sonra kolda kayboldu tekrardan aldım hayırlısı
  9. B

Kurban bayramı indirimi

Malum ekonomik şartlar dolayısıyla artık yukarı yönlü bir artış söz konusu olur diye diye düsünüyorum ben hocam geçenlerde pchocasının 3070 ekran kartlı mükemmel bi sistemi vardı bütçeenizi artırısanız onu almanızı öneririm.
  10. B

❌İndirim Bitti! 3060Ti Hazır Sistem 15000TL

Bu sistem artık gelmez demi :/
  11. B

11500 TL rtx 3060 li sistem

%11'lik darboğaz yapıyor 4650g eğer 5500'lü kombinasyon olsaydı o zaman f/p olurdu. ancak psu değişmesi gerekiyor ilerleyen zamanlarda
Top Bottom