bilinmeyenbiri isimli üyenin son içerikleri

1. bilinmeyenbiri

Windows 11 23H2 GÜNCELLEMESİ SORUNU

Bilgisayarım için lisans aldım jetlisantan kodu kabul etmiyor daha sonra tekrar deneyiniz diyor ve güncellestirmeleride hiçbir şekilde yapmıyor bilgisayarım
  2. bilinmeyenbiri

Minecraft hakkında bir soru

Discord veya Instagram ver oynayalım kanka biz sesli oynuyoruz haberin olsun :))
  3. bilinmeyenbiri

Minecraft hakkında bir soru

Şimdi ben orjinal Minecraft alacağım aternostanda sunucu kuracağım arkadaşlarimda TL launcher yani korsan Minecraft var sunucuya 1.20.2 sürümünde ben orjinal Minecraft ile giriş yapabilir miyim ? Veya beraber oynayabilir miyiz acaba ?
  4. bilinmeyenbiri

Bütçeme Uygun bir monitör

6k gibi bir bütçem var ve güzel bir monitör bakıyorum 165hz veya üstü olabilir farketmez.
  5. bilinmeyenbiri

Merhabalar tamirciler hakkında bir şey danisacagim

Keşke senin düşündüğün gibi olsa aile bireylerim biz bu sisteme bu kadar para verdik bozulmasını istemeyiz diyip tamirciye götürdük Allah'tan herşeyi tam şuan
  6. bilinmeyenbiri

Kargo hakkında bir sorum olacaktı..

Sorunsuz geldi :D
  7. bilinmeyenbiri

Merhabalar tamirciler hakkında bir şey danisacagim

Hazır sistemimin Ekran kartını ve Windows 11i kurması için hiç güvenilir olmayan bir tamirciye geldim. Atölyeye almadılar izleyebilir miyim dedim olmaz kimseyi almıyoruz dediler teslim aldıktan sonra acaba çalmışlar mi bir şey diye bakmam gereken neler var sistemin fotoğrafini yer yerini çektim...
  8. bilinmeyenbiri

Umarım öyle bir şey yoktur be hocam benimde ilk bilgisayarım 2 hafta önce 16ıma bastım babam o yüzden aldı umarım bir şey olmaz 🥲
  9. bilinmeyenbiri

İade etmemeyi düşünüyorum çünkü şuan aldığım ürünün fiyatı 8bin lira arttı ama gerçekten monitörumde bir hasar varsa orda o iade belgesiyle kargoyu başlarına çalarım.
  10. bilinmeyenbiri

Dışında hasar olup olmadığını bilmiyorum ezilme var dediler gideceğim eğer hazır sistemimde ve monitörümde bir hasar yoksa teslim alacagim
  11. bilinmeyenbiri

Yurtiçi kargo beni aradı ve dediki kargoda dışında hasar var ben birazdan şubeye gidip inceleyeceğim ne yapmalıyım?
  12. bilinmeyenbiri

Güzel bir zam geldi hazir sistemlere

Zamlardan önce 32k'ya R5 7500f 4060ti 8gb VRAM (8gb yeterli benim için) G-skill 6000mhz DDR5 16x2=32gb ram A620M-K ANA KART Bitfenix nova mesh kasa RGB ayarlı Bitfenix cube 240ml sıvı soğutucu
  13. bilinmeyenbiri

GTX 1650 kaç para eder ?

1 veya 1.5k temiz ise rahat düz hesap 2k
  14. bilinmeyenbiri

Çözüldü✓ R5 7500f Rx 7800 xt 650W psu yeterli olur mu?

Yeterli olur tahminende 100w boşluğun kalabilir..
  15. bilinmeyenbiri

Güreş hakkında bir şey danisacagim

Okulda güreşçi bir çocuk var 15 yaşındayim çocuk sınıfın en kilolusu ve en incesine kadar 2 saniye içinde bacaktan tutarak düşürüyor. Bu çocuğu nasıl engelleyebilirim çocuk güreşte çok iyi. Herkesi tek hamlesiyle düşürdü ben 6 saniye dayandım ne yapmalıyım bu çocuğu nasıl düşürebilirim
Top Bottom