Neler Yeni

Minecraft hakkında bir soru

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak
Şimdi ben orjinal Minecraft alacağım aternostanda sunucu kuracağım arkadaşlarimda TL launcher yani korsan Minecraft var sunucuya 1.20.2 sürümünde ben orjinal Minecraft ile giriş yapabilir miyim ? Veya beraber oynayabilir miyiz acaba ?

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
mehmet demirel
oynanir korsan korumasini kapatacaksiniz sadece aternostan buarada bende geleyimi

Oynanır benim kuzenler sahtesinden hesap girişi yapıp da başka şehirdeki kuzenleriyle oynuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mobilde

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Topcu
hocam ayarlarsan korsan ayarını açmanız gerekiyor, bu ayar açıkken skinlerin gözükmesini istiyorsan sunucunun ana sayfasında vanilla yazıyor altında sürüm falan yazıyor o vanillanın yanında değiştirme tuşu var ona basıp (bunları yapmadan önce dünyalar kısmından worldun yanındaki indir tuşuna basıp dünyanın yedeğini al) paper veya spigot seç sonra sürümünüde seç kur sonra eklentiler kısmı gelicek sol tarafa oraya tıkladığında en başlarda skin eklentisi olucak olmazsa arama yerine yaz ilk çıkana tıkla onun en üstteki sürümünü indir sonra world kısmına tekrar girip yükleye basıp yedek aldığın dünyayı seç.

Top Bottom