bilmemki1234 isimli üyenin son içerikleri

1. bilmemki1234

Daha Önce Diş Çektirenler Bakabilir mi?

Oraya kaliteli bi dolgu yaptırmanı öneririm başkan.Sürekli kanaması normal değil bir dişçiye baktır derim.Sağlık her şeyden önemli.Aman kendine dikkat et.
  2. bilmemki1234

Allah'a İnanmadığım İçin Arkadaşım Çok Üzerime Geldi

Kusura bakmada başkan aksiyon arıyorsun sende.Ateist olabilirsin bunda hiçbir sıkıntı yok ama çocuğun dinine Allah ını diye başlarsan elbetteki sinirlenecektir.Eğerki sadece Allah ını dediğin için toxiclik yaptıysa hakkı var ama eğerki genel hayatındada böyleyse iletişimini kes hiç bulaşma öyle...
  3. bilmemki1234

Öneri 1000 TL Civarı Bütçeyle Mekanik Klavye Önerisi

Vay arkadaş o kadar iyi mi? ya.Hemen alayım bu fiyata kaçmaz.Sende saolasın başkan :D.
  4. bilmemki1234

Kaliteli bir ürüne benziyor başkan.Büyük ihtimalle bu fiyata bunu kapacağım.Saolasın önerin için tekrardan.Ayrıca g513üde öneriyorlar senin fikrinide alayım.
  5. bilmemki1234

Kılıç Tabanlı Oyun Önerir misiniz?

Sorun yok başkan.En sevdiğim türdür hack n slash.Sende kaliteli adamsın seviliyosun.İyi günler :D.
  6. bilmemki1234

Türkçe q klavyemi başkan.Sitesinde ingilizce olarak gözüküyor.Ayrıca saolasın önerin için.
  7. bilmemki1234

Kılıç Tabanlı Oyun Önerir misiniz?

Monster hunter world dauntless witcher bayonetta devil may cry darksiders metal gear rising nioh castlevania nier automata gerçektende kaliteli hack n slash oyunlarıdır başkan bunlar sana uzun süre yetecektir tahminim.İyi oyunlar.
  8. bilmemki1234

Merhabalar klavyemin bozulması ardından yeni bir mekanik klavye almaya karar verdim.Lol ve rpg oyunları ve yazı için klavye arıyorum.Önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden saolun (Çok ses çıkarmazsa ve türkçe q klavye olursa mutlu olurum).
  9. bilmemki1234

LOL'e yeni başladım önerebileceğiniz şampiyon var mı

Hasakiye hiç bulaşma başkan başımıza 800ke TR hasakisi olup çıkıverirsin aman diyim :D.Master gerçektende güzel çardır arkadaşa katılıyorum.
  10. bilmemki1234

Shaco biraz ağır kaçtı başkan :D.Oynamada oynatmada başkan adamı tilt ederken kendinde tilt oluyorsun.
  11. bilmemki1234

Yeni başladıysan düşük eloda garen master yi warwick gibi çarları öneririm başkan.Hem düşük eloda çok güçlü çarlardır hemde oyunu öğrenmene olanak sağlayacaklardır ama dikkat et bu çarları yüksek eloda oynama yaşatmazlar seni :D.İyi oyunlar başkan.
  12. bilmemki1234

RP Karakter adı önerisi

Güzel isim başkan.Yapıştır gitsin :D.İyi oyunlar.
  13. bilmemki1234

Mansur yavaş Vs Recep tayyip erdoğan Anket

Benim adamım başkan putin.Çok zeki adam ayrıca ruslar en beğendiğim millet(kültürleri ve karıları bakımından) :D.
  14. bilmemki1234

Ben silivridende korkuyorum aman diyim başkan :D.
  15. bilmemki1234

İkiside yaramaz başkan.Zaten 2023 te yavaş yerine imamoğlunu aday olay gösterecek CHP.Mansurun milliyetçilik mhpden gelen bir geçmişi var bu yüzden kürtlerden oy alamayacaktır.CHP de bunun farkında imamoğlunu aday gösterecek.Seçim imamoğlu ile tayyip arasında olacak ve imamoğlu kazanacak %100...
Top Bottom