blackwolfer isimli üyenin son içerikleri

1. blackwolfer

Öneri Strix Z390-F Gaming almalımıyım ?

anakartın performansı ve kalitesi seni memnun edecektir fiyata bi göz attım bence kaçırmamalısın.
  2. blackwolfer

Vatan B450M-K İndirimi 500 TL

Prime 450m-k için gayet iyi fiyat. Asus vatanda iyi kampanya yapıyor şu sıralar konuyu üstlere çıkaralımda alacaklara bi faydamız olsun görsünler. +up
  3. blackwolfer

PC Toplamama Yardımcı Olurmusunuz?

Benim fiyat performans olarak önereceğim sistem tuf b450 plus gamıng anakartla Rog strix 5700 olan modelinin olduğu kasa gerçekten işini uzun süre görebilecek bi config. https://www.itopya.com/uthenera-3657-r5-3600-asus-rog-strix-5700-8gb-16gb-ddr4-480gb-ssd-1tb-disk-gaming-bilgisayar/
  4. blackwolfer

TOPLAMA PC İÇİN DONANIM TAVSİYESİ 4500TL İLE

sistemin güzel ama a320 anakart kullanmıssın bence tuf b450 pro gamıng yada dengi bir şey alırsan dahada iyi olabileceğini düşünüyorum.
  5. blackwolfer

3100 LİRAYA VATANDA RX580Lİ SİSTEM

Fiyat performans cihazı bence. piyasa şartlarından dolayı bu fiyatı belki bir daha zor görürüz dolar 7 TL ye dayanmış durumda.
  6. blackwolfer

ASUS’un 4K UHD çözünürlüğe sahip, 65” boyutundaki büyük formatlı oyuncu ekranı ROG Swift PG65UQ, Türkiye’de satışa sunuldu!

Bu ürün Vatan bilgisayarda görmüştüm hatta inceleme videosuda var. mükemmel bi monitör aşık oldum resmen
  7. blackwolfer

James Donkey 710ve 711 arasında kaldım yardımcı olurmusunuz

710 diğer modele gore tasarım olarakta rahatlık olarakta ıyı 711 e yapılan yorumlar cok ıc acıcı degıl
  8. blackwolfer

F/P Kulaklık Öneriniz Nelerdir?

valla dostum bos konusan sensn ben fiyat performans onerısı yaptım senın fp anlayısın kıtsa benım sorunum degıl
  9. blackwolfer

adamın patlastıgı tuf modelını kullanıyorum ben! sen onun neyını begenmedın ?
  10. blackwolfer

sen git James Donkey kullan !
  11. blackwolfer

James Donkey nedır ya frisby alsın o zaman :/
  12. blackwolfer

VG278QR alıyorum

TN paneli olması bence fiyatına göre tam alınabilir bi monitör bende bayagıdır bakınıyorum daha ıyısını göremedim. şimdiden hayırlı olsun
  13. blackwolfer

Ekran Kartı Tavsiyesi

asus dual RX580 8GB güzel tam fiyat performans kartı. 256bit olmasıda cabası oyun ve render işlerinde kullancaksan bi bak derim
  14. blackwolfer

DA 45.000 TL İle Yeni Canavar Bilgisayarı

size göre yeni değil ama bana göre her daim :D yeni olacaktır
  15. blackwolfer

Sizce En İyi Ekran Kartı Markası Kim?

Benim fikrim ilk sırada asus olacaktır çünkü yıllardır kullanıyorum çok memnunum markadanda servistende üründende 1.ASUS 2.Zotac 3.MSI
Top Bottom