bofuduk55 isimli üyenin son içerikleri

1. B

18.51$ 18.02€ :D

ondan sonra ülkeye niye turist gelmiyor
  2. B

Yardım Film Veya Dizi Önerisi ?

disney plusda çok severek izlediğim KAÇIŞ filmine göz atmanı şiddet ile tavsiye ediyorum türkler parayı verirsen kralını yapıyor içeriğin
  3. B

Yardım ekran kartı termal macun temizliği yapmalımıyım ?

1.5 senedir termal macun değişimi yapılmadı termal macun değişimi yapılmalı mı sıcaklıklar normal mi ? ekran kartı:msi rtx 2060 gaming z sıcaklık:77c kadar geliyor
  4. B

Öneri 900 TL %60 veya TKL klavye önerisi

steelseries var bi bak istersen
  5. B

Valorant Odaklı Ekran Kartı Önerisi

valorantda çok fps istiyosan ryzen 5800x3d alman lazım farkı youtubeden görürsün
  6. B

Sizce günümüzde 16GB RAM yeterli mi

warzone'de yetmiyor arada bir drop yiyor
  7. B

S20 Fe Hariç 7K Ya Telefon Önerisi

sıkıntı türkiyeye ilk exynox işlemicili cıktı sonra modası geçince geldi snapdragon işlemcili modeli ben tevbe ettim almam aldırmam.
  8. B

S20 Fe Hariç 7K Ya Telefon Önerisi

annemde var exynox işlemcili s20fe , hiç bir samsung telefonu almayın , hep problemleri oluyor annemin telefonunda facebook'da takılırken bile ısınıyor üstelik en düşük ayarlarda pupg'de droplar yiyor inanmayan varsa araştırsın
  9. B

RYZEN 5 5600 RTX 3070'i 1080p'de Besler mi?

csgo değilde valorant felan oynasaydın ryzen 5800x3d önerirdim önbellek rekabetçide önemli fps kazanımları sağlıyor videoları izlemeni şiddetle öneririm intelin xx900 serilerinle rekabet ediyor öyle diyim
  10. B

Ryzen Undervolt Rehberi

ryzen masterde istediğin hız ve voltajı tek tek dene stress testinde iken core tempden kontrol et çekirdek kapama yapmıyorsa yavaş yavaş voltaj düşür. yükte iken voltaj düşüyorsa biosdan cpu load line calibration ayarlarından kademe kademe artırabilirsin(amaç yükde iken mavi ekran yememek).
  11. B

Yardım Teknobiyotik ten GALAX RTX 3050 alınır mı ?

ne msi ventus gibi kötü nede gaming z gibi iyi bu 2sinin arası
  12. B

Çözüldü✓ ID-Cooling SE-224-XT alınır mı?

10.5w/mk lık macun çıkıyor buda piyasada sağlam bir macun <3
  13. B

Çözüldü✓ ID-Cooling SE-224-XT alınır mı?

ben kullanıyorum çok güzel tam bir F/P ancak fanları son hızda yaparsanız turbojet motoru gibi ses çıkıyor ancak hiç bir zaman %100 fan devrine ulaşmadı çünkü 60c geçmiyor benim imzamdaki cpu
  14. B

Marksizm En Anlaşılabilir Şekilde Nedir?

Sid Meier's Civilization VI oyununu 2 defa oyna çözersin hepsini yaşayarak öğrenmen çok daha iyi
  15. B

Marksizm En Anlaşılabilir Şekilde Nedir?

https://cdn2-acikogretim.istanbul.edu.tr/auzefcontent/21_22_Bahar/calisma_sosyolojisi/1/index.html .d bitermi bu üniteler
Top Bottom