bora44 isimli üyenin son etkinliği

• B
    bora44, Ps5 vs pc upgrade vs ps5 pro başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Dedim hocam zaten şimdi slim alip pro çıktıktan 4-5 ay sonrada proya geçeceğim o sırada elimde ps5 slim ile 1000 dolar yada 900 dolar para olmuş olucak hem...
  • B
    Hocam cod sadece xbox exclusive olmaz muhtemelen cunku yeni gelen black ops 6 da ps5 de var en azından bu nesilde olmaz cunku ondan oncede psile anlaşma...
  • B
    Hocam zaten ps4 kutuphanem dolu 1tbda yeter sadece uyelik ve konsol alacağım sonra full birikim yapacağım tek satin almayı dusundugum oyun astro bot oda...
  • B
    oyun ilk ps5 e sonra en erken 1 en geç 2 yıl sorna geliyor 2 yıla zaten oyunun hype ı kaçıyor god of war ragnarok çıkalı 1.5 yılı geçti yeni geliyor gow mı...
  • B
    astro bot gelmeyecekmiş çok merak ediyorum gta 6 erkenden oynama ve gelecek sony oyunlarida cabasi 1718286804 Hocalarim aileminde iziniyle şimdi ps5 alip...
  • B
    Piyasanın en güvenilir yerinde 17 bin cihaz...
  • B
    Msrp kalacağını bilsem endişe etmemde iste ulkede ne olur onu bilmiyorum 1718285801 Şimdi ps5 slim alsam 17 k yazında çalışıp parayı dolar yapıp sonra ps5...
  • B
    bence beklemeni gerektiricek bir durum yok türkiyede elektronik ürünler şuanda zararına satılıyor çünkü türk lirası faiz çok avantajlı firmalar ellerinde...
  • B
    Peki pro beklenmeli mi 4070 super 7900 greli sistem mi toplanmali bide hocam 16 yaşındayım yd çıkmak için vizede lazım değilmi
  • B
    bence gta 6 için konsol derim. Pc ye 2 yıl sonra çıkacak
  • B
    Şimdi switch satip 400 dolar alsam yazında 3 ay calisip 18 k parayla dolar alsam pro çıkınca almama yetermi sizce hocam kusura bakmayın ben bi tik...
  • B
    bora44, Vento vg14 fe kasaya 4070 super sigar mi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Sen yanıtlama dostum lutfen
  • B
    Trde olacağı fiyatlar 40-45 k bulmaz diyosunuz yani
  • B
    pc almak her zaman en mantıklısıdır konsol devri bitti bütün oyunlar pc ye geliyor o yüzden bence onu upgrade etmen en mantıklısı olur ama konsol alacağım...
  • B
    bide pro almasam çok kaybim olurmu ps4 dede slim kullandım 2021 e kadar hiç sorun yapmadı 1718282728 Pro fiyatı ne olur Sence hocam parayı dolar yapsam...
Top Bottom