B

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• B
      bora44, Ps5 vs pc upgrade vs ps5 pro başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Gerek yok hocam 6700 xtye ps5 alip parayi dolar yapip ps5 pro cikinca proya gececegim 1718293864 Hocam simdi ps5 alicam yazinda para biriktirip parami...
    • B
      Ben ps5 almanızı öneriyorum şu an kullandığınız kart 1080p de çoğu oyunu açabilicek güçte ps tarafında hala oynayabileceginiz inanilmaz guzel özel oyunlar...
    • B
      Mantikli karar hocam ama ben yillar yili konsolcuyum gecen nesil param ps5 e yetmeyince mecbur pc almistim icimde bir uhtede var halihazirda cikan eski...
    • B
      Dostum 6600 sahibiydim ve upgrade ile PS5 Slim arasında kaldım aynı senin gibi. Upgrade tercih ettim çünkü 1.5 sene boyunca Ps'ye özel oyun çıkmayacak...
    • B
      Ayni grafiklerde ayni cozunurlukte kiyasliyor 2 cihazin fpsini ona gore 6700 den bi tik daha iyi calisiyor iste
    • B
      sen ps5 kullandın mı? 2k 4k açtığında nelerden feragahat ediyorsun ya da kalite nasıl oluyor bir fikrin varmı? bana bir AAA oyunda delil sun. 4k'da ps'de...
    • B
      Hocam bircok basin kurumu teknoloji editorune gore en guvenlileri bilgileri olan digital foundryde gore ps5 de rx 6700 civari bir gpu kullanilmis bunun...
    • B
      Ayni fiyati gormedim kusura bakmayin
    • B
      paranı faize yatır daha iyi. doları tutuyorlar bana girdi sana girmesin, yatırım tavsiyesi değildir ama çok kötü fükür
    • B
      Hocam bu nasil sacma bir mantik gozunuzu seveyim bu oyun zaten bu konsollar icin yapiliyor pcde konsoldan farkli olarak gorecegimiz tek sey 60 fps olucaktir...
    • B
      Yavaş yavaş okuyup videolari izleyeceğim tek katilmadigim hiçbir pc ps5 den guclu olamaz demeniz 4070 super filan cok rahat ekarte ediyor ps5 i onun disinds...
    • B
      Öncelikle hiç bir alacağın PC'den PS5 performansı alamazsın bu yüzden PC ile PS5 karşılaştırmak çok saçma olur bunu geçersek PS5 Pro 2024 Kasım ayında...
    • B
      Pro ps5den gpu gücü olarak %45 ray traicing performansı olarak 4 kat daha iyi olacak ve proya ozel dlss benzeri pssr teknoljsi gelecek yani bayagi onemli...
    • B
      Diyorum ya belli başlı anlaşmalar satin alimdan once yapıldığı için o codu xboxa ozel yapma anca birdahaki nesilde gerçekleşir ozamanda oynayanlar düşünür...
    • B
      Ps5 slim al taş gibi konsol üzmez merak etme
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,406
Üyeler