Bordo7 isimli üyenin son içerikleri

1. Bordo7

Masaüstü Satıp Laptop Almak?

Alacagin masa ustunu tam olarak ne icin kullanmak istiyorsun ? Ve yerin sabit mi olacak yoksa sikca disarida mi olacaksin ?
  2. Bordo7

İiyama nasıl bir firma ?

güvenilir olmayan nedir ?
  3. Bordo7

İiyama nasıl bir firma ?

Iiyama markasi bir Japon markasidir, suan avrupadada sikca satilan bir marka. kendim 5 aydir Iiyama G-MASTER Red Eagle GB3266QSU-B1 - QHD VA Curved 144Hz Gaming Monitor - 32 Inch kullaniyorum. Inanin aldiginiz fiyata misliyle degecek bir marka. Playstation 4 disinda Nintendo Switch ile de oyun...
  4. Bordo7

BBL-ROCK sistem alınır mı?

bir bilgisayar icin suan normal bir fiyat gibi gozuksede sana verecegi performansa bakarak pahali.
  5. Bordo7

Windows 11'e Geçmelimiyim ?

Şimdiye dek hiç bir sorun ile karşılaşmadım. İşyerinde bütün bilgisayarları win11’e geçirdik. Kimse sorun yaşamıyor.
  6. Bordo7

Yazılım için Laptop Öneri (12000 TL)

Yazilim icin Macbook tavsiye ederim. Eski model dahi olsa bor cok Windows laptopdan daha iyi is görür. Suan ortalam 14 bine satiliyor. Ben indirim kovala derim, yazilim icin suan M1 üzerine yoktur o fiyatlarda.
  7. Bordo7

Çözüldü✓ Almanya dan bu laptopu getirtmek mantıklı mı ?

getirtme parasi ödemen gerekmiyorsa cok mantikli. Alman laptoplarda klavyeye dikkat et. normal QWERTY klavyeye mi alisiksin bilmiyorum ama alman klavyeleri genelde QWERTZ oluyor. Ona dikkat et derim. Hollandada kaliyorum, burdada fiyat ayni. 1651748658 15/16 bine bulursan dedigin gibi...
  8. Bordo7

Yardım Eski MacBook Alınır mı?

Yillardir Macbook kullaniyorum, hastasiyimda, hemen hemen bir cok modelini kullanmisimdir veya elimden gecmistir. Macbooklarda 2016/2019 modellerinden uzak dur derim. Hem performans acisindan hemde kullanim acisindan. Mesela 2017/2018 pro modellerinde ekran sorunu var, 2016/2019 modellerde...
  9. Bordo7

Macbooklar Hakkında Sorularım

Suan performans acisindan M1 in üzerine yok. video edit olsun, ofis isleri, ne kadar agir programlar varsa rahatlikla kaldirabilir. M1 pro ile M1 air arasinda fark da normal air ile pro arasindaki farktan daha az. eger video editing yapmiyorsan air hertürlü isini görür. 8GB ram da yeterli...
  10. Bordo7

400 TL sizce hangisi Asus vs Logitech

Invain sana katiliyorum ama fiyat acisindan arada ucurum oluyor. Eger mekanizmasi saglamsa tuslari degistirmesi cok kolay. Bide ben Gurbetteyim, burdaki ikinci el piyasasi tabii ki daha farkli. Ben genelde bütün bilgisayar laptop ihtiyaclarimi sifira yakin aldigim icin. Türkiyede piyasa nasil...
  11. Bordo7

Çözüldü✓ ryzen 7 5800x için anakart

o fiyata alabilecegin tek bildigim MSI B450M.
  12. Bordo7

Sisteme Anakart Önerisi

tavsiyem MSI MAG B550 TOMAHAWK olur. Hem mükemmel isini görür hemde illerleyen zamanda satmak istersen rahat satarsin.
  13. Bordo7

400 TL sizce hangisi Asus vs Logitech

Bu ikisi disinda önerim Corsair K70 olur. Türkiyedeki ikinci el fiyatlarini bilmiyorum ama bin TL nin altinda bulunur diye düsünüyorum. Benim tavsiyem sifir alana dek, temiz ikinci el ama daha kaliteli klavye alman. Heleki mekanik klavyeler ömürlük.
Top Bottom