Neler Yeni

Çözüldü✓ Almanya dan bu laptopu getirtmek mantıklı mı ?

Gostak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak
Almanya dan bu laptopu getirtmek mantıklı mı ? Kuzenim Almanya da Türkiyede bu fiyata böylesini bulamadım böylesi varsa Türkiyeden alabilirim.

En İyi Cevap
3
Hocam çok mantıksız 900euro ya buradan da aynısını alırsınız üstelik garantisi olur.

Bordo7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Satı
Instagram
husam.40
getirtme parasi ödemen gerekmiyorsa cok mantikli. Alman laptoplarda klavyeye dikkat et.
normal QWERTY klavyeye mi alisiksin bilmiyorum ama alman klavyeleri genelde QWERTZ oluyor.
Ona dikkat et derim.
Hollandada kaliyorum, burdada fiyat ayni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam çok mantıksız 900euro ya buradan da aynısını alırsınız üstelik garantisi olur.
15/16 bine bulursan dedigin gibi mantiksiz. Ama biraz takip ediyorum, 15/16 bine oyun laptopunu hic göremedim, belki ben yaniliyorumdur.

En İyi Cevap
3
getirtme parasi ödemen gerekmiyorsa cok mantikli. Alman laptoplarda klavyeye dikkat et.
normal QWERTY klavyeye mi alisiksin bilmiyorum ama alman klavyeleri genelde QWERTZ oluyor.
Ona dikkat et derim.
Hollandada kaliyorum, burdada fiyat ayni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

15/16 bine bulursan dedigin gibi mantiksiz. Ama biraz takip ediyorum, 15/16 bine oyun laptopunu hic göremedim, belki ben yaniliyorumdur.
Hocam siz bulamıyorsunuz. 3060 cihaz şuan 16.5k ki indirimlerle daha da uyguna bulunabiliyor. Daha da ucuza gaming cihazlar mevcut.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,273
İsim
Oğuz Oğuz
Almanya dan bu laptopu getirtmek mantıklı mı ? Kuzenim Almanya da Türkiyede bu fiyata böylesini bulamadım böylesi varsa Türkiyeden alabilirim.
Fiyatına göre iyi. 14k'ya geliyor cihaz.
Ama TR garantili istersen 16k'ya itopya'da lenovo var.

Top Bottom